اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی روز شنبه در همایش نقش چهره های تاثیرگذار در اعتلای فرهنگ دینی در گلستان اظهارداشت: در جنگ فرهنگی باید بدون توجه به زیادی لشکر مقابل استوار بود و نگاهی عمیق بر سپاه خودی و توانمندی آن داشت.
وی با بیان اینکه تا شرک و کفر است، مبارزه ادامه دارد، افزود: در جنگ فرهنگی با شیطان بزرگ و همه دشمنان تعارف نداشته و همواره ایستاده ایم.
رییس سازمان تبلیغات اسلامی همچنین با قدردانی از فعالان عرصه فرهنگی در حوزه های مختلف، حمایت و حرکت در مسیر اعتلای فرهنگ دینی را از اولویت های سازمان برشمرد.
به گزارش ایرنا مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان نیز گفت: برای برخورداری همه اقشار در هر طبقه اجتماعی از تشکل های دینی سازمان یافته و هدفمند باید تلاش شود.
حجت الاسلام نورالله ولی ‌نژاد افزود: امروز استان دغدغه و نگرانی در حوزه وحدت ندارد و رویکرد علما، مداحان و هیات های قرآنی گلستان بر اتحاد و همبستگی استوار است.
وی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی ها باید برای هر 500 نفر یک هیات مذهبی، هر پنج هزار نفر یک خانه قرآنی، هر 10 هزار نفر یک موسسه قرآنی، هر 20 هزار نفر یک کانون فرهنگی و هر 30 هزار نفر یک انجمن اسلامی داشته باشیم.
ولی نژاد اضافه کرد: هم اینک حدود 2 هزار هیات مذهبی، سه هزار مداح، بیش از یکهزار مبلغ، افزون بر 300 پایگاه قرآنی و 2 هزار و 300 مسجد در گلستان وجود دارد که بر اساس برنامه در بخشی از حوزه ها به استاندارد رسیده ایم و بخش های دیگر نیازمند تلاش بیشتر است.
به گزارش ایرنا رییس سازمان تبلیغات اسلامی از چهارشنبه گذشته وارد استان گلستان شده است، سخنرانی در یادواره 1400 شهید شهرستان گرگان، دیدار با علما و خانواده شهدای مدافع حرم و بازدید از پایگاه های فرهنگی و هنری از جمله برنامه های این سفر است.
3042/1648
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.