اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا نصرت الله لطفی روز یکشنبه درهمایش نقش روابط عمومی ها و اصحاب رسانه در نکوداشت چله انقلاب اسلامی درگرگان اظهار داشت: همچنین تلاش دشمن در جهت آسیب وارد کردن به عقاید و باورهای جوانان و جامعه بوده و در این راستا سرمایه گذاری کلانی انجام داده که فعالیت افزون بر 300کانال ماهواره ای فارسی زبان از آن جمله است.
وی با تاکید بر ضرورت همبستگی و همراهی همه گروه ها و جناح ها افزود: وحدت داخل کشور توطئه های دشمن را خنثی کرده و آمریکا به عنوان استکبار جهانی با همراهی هم پیمانان خود توان شکست کشور ما و نظام متکی بر مردم را ندارد.
رییس ستاد نکوداشت چهلمین سال انقلاب اسلامی با اشاره به این که دشمن درصدد ایجاد شکاف بین مردم، نظام و مسوولان است، اضافه کرد: در برابر این توطئه باید ید واحد و منسجم و مقاوم و استوار باشیم.
به گفته وی، همچنین حفظ روحیه انقلابی باعث مصونیت نظام و انقلاب اسلامی از گزند دشمنان است.
وی با بیان این که حدود 80 درصد جمعیت کشور را جوانان تشکیل می دهند که دوران پیروزی انقلاب اسلامی را درک نکرده اند، افزود: باید دستاوردهای انقلاب و دوران دفاع مقدس به بهترین شکل برای آنان تبیین شود.
لطفی در بخش دیگری با بیان این که کسی منکر گرانی ها در جامعه نیست، یادآور شد: همه به مساله بیکاری جوانان اذعان دارند، اما کسی شرایط امروز کشور را با توجه به افزایش جمعیت افزون بر دو برابری با شرایط دوران گذشته و جمعیت 39 میلیون نفری مقایسه نمی کند.
وی با گلایه از این که کارکرد خوبی برای تبیین دستاوردهای انقلاب و نظام و خدمت رسانی به محرومان نداشته ایم، گفت: در شرایطی که استکبار جهانی نظام و اسلام را هدف قرار داده و همه باید درمقابل آن و برای حفظ دستاوردهای کشور تلاش کنیم، بیان بحث های مربوط به استیضاح وزرا و تغییر تیم اقتصادی دولت ضرورتی برای طرح شدن ندارد.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گریزی نیز به بحث قانون منع بکارگیری بازنشستگان زد و افزود که با این تغییر و تحولات مشکل حل نشده و جوانان بیکار ما سرکار نمی روند و باید روش و راهکارهای دیگری در این زمینه طرح و برنامه ریزی شود و به دور از سلایق و نگاه ها و دغدغه های سیاسی دور هم بنشینیم و تصمیم عاقلانه برای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب بگیریم.
وی درادامه به بخشی از خدمات و دستاوردهای نظام از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در بخش های مختلف اشاره کرد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان نیز با تسلیت ایام محرم گفت: الگوی انقلاب اسلامی به عنوان یک پدیده کم نظیر مبتنی بر ولایت فقیه به تاسی از تاسوعا و عاشورای حسینی است.
حجت الاسلام احمدرضا احمدی افزود: همه اقشار جامعه به ویژه فعالان عرصه اطلاع رسانی وظیفه دارند پیام رسان اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی برگرفته از واقعه عاشورا باشند.
3014/3042/1648
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.