پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

در هفتمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور انجام شد

در هفتمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور که با شعار «کنترل‌های داخلی-بهبود عملکرد» شعب برگزار شد، سه تن از روسای شعب موفق بانک ایران زمین توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران تجلیل شدند.

 

به گزارش جماران ، هفتمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور با شعار "کنترل‌های داخلی-بهبود عملکرد"، با حضور جمعی از مدیران ارشد بانک مرکزی و شبکه بانکی در موسسه عالی آموزش بانکداری ایران با هدف تقویت مهارت‌های علمی و حرفه‌ای علوم بانکداری، انتقال تجربیات موفقیت‌آمیز و نیز تجلیل از زحمات و تلاش‌های رؤسای شبکه بانکی، برگزار شد.

در این مراسم که با حضور علی‌رضا پویان شاد معاون عملیات بانکی، امیر بهرامی‌نیا مدیر شعب، ملکی معاون امور شعب استان‌های بانک ایران زمین و جمعی از مدیران سایر بانک‌ها و صاحب‌نظران حوزه بانکی کشور همراه بود، ‏پنج تن از روسای شعب برتر بانک ایران زمین، به نام‌های علی گلشنیان از استان تهران، اکبر مهرکیا از استان‌های غرب کشور و شراره زابلی از استان گیلان، پژمان اکبرزاده از استان البرز و یاسر عوض‌پور کشکولی از استان فارس مورد تقدیر قرار گرفتند.

این همایش همه ساله از سوی موسسه علوم بانکی ایران برگزار و روسای موفق شعب از کلیه بانک‌ها از سراسر کشور معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

منبع: روابط عمومی بانک 

انتهای پیام
کلمات کلیدی بانکداری
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.