اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، غلامرضا تاجگردون روز پنجشنبه در نشست با اصحاب رسانه گچساران اظهار داشت: با توجه به شرایط حساس ایران در صحنه بین‌المللی و مشکلات اقتصاد کشور تزریق امید به مردم برای گذر از روزهای سخت، وظیفه خبرنگاران و رسانه‌های ارتباطی را سنگین‌تر کرده است.
وی بیان کرد: خبرنگاران با تیزبینی و هنر خلاقیت خود اشتراک‌های گروه‌های سیاسی و مسئولان را کشف و با ایجاد همدلی به توسعه کشور خود کمک کنند.
نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت نقد منصفانه و بی طرفانه را از مطالبات اصلی رسانه‌ها دانست و افزود: نقد منصفانه که با هدف اصلاح مشکلات کشور انجام شود زیربنای مردم سالاری و به توسعه همه جانبه کمک می‌کند.
تاجگردون در مورد اختلاف شورای شهر و شهردار دوگنبدان گفت: شورای شهر را مردم انتخاب کرده‌اند و من هم به عنوان نماینده مردم برای رفع این اختلاف‌ها تلاش می‌کنم.
تاجگردون در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران گچساران درباره وضعیت آلودگی هوا ابراز داشت: سهم این شهرستان از بودجه آلایندگی هوا در سال 1396، 80 میلیارد ریال بود درحالی‌که این بودجه در سال 1393 هفت میلیارد ریال بود.
نماینده مردم شهرستان گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان روزانه 640 هزار بشکه نفت تولید می‌کند که برخی مناطق نفتی آن آلودگی زیست محیطی ایجاد می‌کند.
وی تصریح کرد: امسال نیز 80 میلیارد ریال بودجه از محل آلایندگی به گچساران اختصاص یافته است که این بودجه دستاورد تلاش سه ساله در مجلس برای اصلاح قانون بودجه است.
نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در پاسخ به سؤالی درباره ایجاد طرح‌های اشتغالزا نیز گفت: طرح تبدیل یک هزار هکتار زمین از کشت سنتی به نوین از طریق کشت گیاهان دارویی هفته آینده در این شهرستان کلنگ زنی می‌شود که تعدادی شغل ایجاد می‌کند.
در پایان این آئین با لوح سپاس از فعالان عرصه رسانه در شهرستان های گچساران و باشت تجلیل شد.
شهرستان های گچساران و باشت با حدود 150 هزار نفر در جنوب کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
/6110/8143
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.