اخبار مرتبط

سید حمدالله خواهش نیک روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیش از این آخرین مهلت برای ثبت اطلاعات شخصی آموزش دهندگان سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد در سایت سازمان نهضت سوادآموزی کشور 18 تیر 1397 اعلام شده بود.
وی افزود: دلیل تمدید چهار روزه این تاریخ درخواست عده زیادی از آموزش دهندگان سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد بوده است.
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نشانی اینترنتی سایت سازمان نهضت سوادآموزی کشور برای ثبت اطلاعات شخصی آموزش دهندگان سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد p.imoiran.ir است.
خواهش نیک عنوان کرد: اطلاعات شخصی مورد نیاز برای ثبت در این سامانه شامل نام، نام خانوادگی، سن، جنسیت، کد ملی، شماره شناسنامه، میزان تحصیلات، رشته تحصیلی، میزان سابقه کار، نشانی محل سکونت و تلفن تماس است.
وی ابراز داشت: بر اساس اعلام مسئولان سازمان نهضت سوادآموزی کشور مهلت ثبت اطلاعات شخصی آموزش دهندگان سوادآموزی در این سایت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
خواهش نیک گفت: آموزش دهندگان سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد در صورت موفق نشدن برای ورود به این سایت می توانند نام، نام خانوادگی، کد ملی و شماره شناسنامه خود را به کارشناسان سوادآموزی در اداره های آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان تحویل دهند.
وی اظهار داشت: کارشناسان سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد نیز پس از رفع اشکال سایت اطلاعات شخصی آموزش دهندگان سوادآموزی استان را در آن ثبت می کنند.
خواهش نیک افزود: از آنجا که اطلاعات شخصی آموزش دهندگان سوادآموزی تمامی استان ها توسط سازمان نهضت سوادآموزی کشور در حال جمع آوری است باید آموزش دهندگان کهگیلویه و بویراحمد هنگام ثبت اطلاعات خود در سایت نهایت دقت را داشته باشند.
حدود یک هزار و 400 آموزش دهنده مرد و زن با معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد همکاری می کنند.
نرخ باسوادی افراد 10 تا 49 سال به عنوان جمعیت هدف سوادآموزی در کهگیلویه و بویراحمد 92.7 درصد است.
7535/1662
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.