اخبار مرتبط

مجید راستی پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که این بازی ساعت 16:30 جمعه سوم شهریور در تالار مجلل الدحیل دوحه در کشور قطر برگزار خواهد شد.
تیم واردار مقدونیه به غول کش باشگاه‌های اروپا معروف شده است.
این تیم امسال در اولین حضور خود در نیمه نهایی و فینال جام باشگاه‌های اروپا شگفتی ساز شد و 2 تیم صاحب نام جهان اف سی بارسلونا و مونت پلیه فرانسه را شکست داد و قهرمان جام باشگاه‌های اروپا شده است.
وی اظهار کرد که براساس برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون بین‌المللی هندبال، هشت باشگاه منتخب پنج قاره جهان در اولین روز رقابت‌ها دیدارهای یک چهارم نهایی را برگزار خواهند کرد.
برنده دیدار نفت و گاز گچساران مقابل واردار مقدونیه در نیمه نهایی با برنده دیدار اف سی بارسلونا مقابل اسپرانس اسپورتیف تونس (نماینده افریقا) برای صعود به فینال و رقابت برای کسب جام و جایزه بزرگ رقابت‌ها دیدار نیمه نهایی را برگزار خواهند کرد.
ضمن اینکه بازنده‌های این دو دیدار هم برای کسب مقام‌های پنجم تا هشتم به مصاف یکدیگر می‌روند.
نفت و گاز گچساران برای حضور مقتدرانه در این رقابت‌ها محمد علی قاسمی، علی رحیمی، کامران نصرتی، مهرداد صمصامی، امید سه کناری و مجتبی حیدرپور، 6 بازیکن تیم ملی هندبال ایران را به خدمت گرفته است.
تیم نفت و گاز گچساران نخستین نماینده تاریخ ایران است که در جام باشگاه‌های هندبال جهان شرکت می‌کند.
تیم نفت و گاز گچساران در فصل گذشته نائب قهرمان لیگ برتر هندبال کشور شد و برای دومین سال پیاپی به رقابت‌های هندبال جام باشگاه‌های آسیا راه یافت.
این تیم توانست آبان سال گذشته با درخشش در برابر تیم‌های عربی مقام چهارم جام باشگاه‌های آسیا را کسب کند.
شهرستان 120 هزارنفری گچساران در جنوب کهگیلویه و بویراحمد با 2 تیم بانوان و مردان در لیگ‌های برتر و زیرگروه یکی از قطب‌های هندبال کشور است.
خبرنگار: فرزانه شریفی**انتشاردهنده:
8143

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.