اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، پژمان نیک اقبالی روز سه شنبه در نشست شورای ترافیک کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: در صورت تأمین این میزان اعتبار و رفع معارض یک خط رفت و برگشت تا نیمه نخست سال جاری در آن ایجاد می شود.
وی افزود که بهره برداری نهایی از پل سوم بشار یاسوج با تمامی تجهیزات و امکانات لازم 2 سال زمان نیاز خواهد داشت.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: شهرداری یاسوج برای رفع معارض این پل و شرکت آب و فاضلاب شهری استان نیز برای جابجایی لوله آب به کار رفته در حاشیه آن در اسرع وقت اقدام کنند.
نیک اقبالی عنوان کرد که در زمینه همکاری استان فارس با کهگیلویه و بویراحمد برای ایمن سازی جاده ارتباطی یاسوج - اقلید و تقویت اورژانس جاده ای از سده تا یاسوج مکاتبات و رایزنی های لازم با مسئولان استان فارس انجام می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت که یکهزار و 100 کیلومتر راه در این استان در حال ساخت است.
محمدعلی علیمردانی اظهار داشت: میزان طلب پیمانکار پل سوم بشار یاسوج 40 میلیارد ریال است و تکمیل این پل نیز مستلزم تزریق اعتباری افزون بر 200 میلیارد ریال خواهد بود.
مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت که شهرداری یاسوج بدون تأیید و مجوز شورای ترافیک استان اقدام به اجرای برخی طرح ها در حوزه عمران شهری می کند که خلاف قانون است.
سید حسین کاظمی اظهار داشت: تبدیل پارک شهرداری یاسوج به گلخانه شهرداری از جمله مهمترین طرح های اجرا شده توسط شهرداری این شهر بدون تأیید و مجوز شورای ترافیک کهگیلویه و بویراحمد است.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: حسینعلی راشکی
7535/8005
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.