اخبار مرتبط

غلامرضا تاجگردون روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که توسعه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اقتدار ایران اسلامی در همه ابعاد نیازمند روی کار آمدن دولتی کارآمد با پشتوانه آرای بالای مردمی است.
وی اظهار کرد که مدیریت صحیح و اصولی، پشتوانه بالای مردمی و همبستگی ملی عامل اقتدار، امنیت و پیشرفت ایران اسلامی در سال‌های اخیر بوده است.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد که کاهش نرخ تورم، اجرای طرح تحول نظام سلامت، بهبود شاخص‌های اقتصادی و افزایش حضور سرمایه گذاران خارجی از جمله دستاوردهای اقتصادی ایران اسلامی در سال‌های گذشته بوده که در سایه حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات شکل گرفته است.
تاجگردون با اشاره به موفقیت‌های ایران در مساله برجام، افزایش تولید فروش نفت، کاهش تدریجی تحریم‌های ظالمانه، آینده اقتصادی کشور را روشن ارزیابی کرد.
نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شور و شوق مردم در همایش‌های انتخاباتی روزهای اخیر بیان کرد که انتخابات آزاد دستاورد نظام‌های مردم سالاری است که این امر فرصتی برای انتخاب بهترین افراد در رأس سیستم اجرایی کشور است.
تاجگردون با یادآوری نقش احزاب به عنوان یکی از رکن‌های نشاط در انتخابات گفت که حضور تمام دوستداران نظام جمهوری اسلامی ایران در این تکلیف سیاسی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردیبهشت برگزار می‌شود.
خبرنگار: فرزانه شریفی ** انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
8143/6110
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.