اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، تیم نفت و گاز گچساران که تا هفته چهارم مرحله دوم رقابت ها توانسته بود در صدر جدول گروه نخست قرار گیرد، اما از زمان بازی با اروند خرمشهر به دلیل حواشی با سه شکست متوالی امیدهای خود را برای راهیابی به لیگ دسته اول از دست داد.
حواشی که با پرتاب بطری از سوی تماشاگرنماهای طرفدار حریف در این بازی آغاز شد و در نهایت منجر ورود تماشگران به زمین مسابقه و محروم شدن تماشاگران گچسارانی از حضور در ورزشگاه و برگزاری بازی در زمین بی طرف در بازی با شهرداری همدان شد.
هر چند مصدومیت چند بازیکن کلیدی نفت و گاز گچساران که برای 6 ماه از میدان فوتبال دور شدند نقشی مهم در ناکامی های این تیم داشت، اما محرومیت سه بازیکن از حضور در بازی نشان از زیان تیم نفت و گاز گچساران از حواشی شد.
قصه غم انگیزی که سال گذشته با تیم فوتبال جم بوشهر رقم خورده بود و برای هواداران و این تیم درس نشد.
نفت و گاز گچساران که در مرحله نخست 24 بازی انجام داد و با کسب 12 پیروزی، هشت تساوی و 44 امتیاز و تفاضل گل 26 در رده سوم جدول رده بندی گروه نخست قرار گرفته بود، تمام تلاش هایش برای تحقق آرزوی هوادارانش را از دست داد.
تیم نفت و گاز گچساران هم اینک در یک هفته پیش از پایان رقابت های فصل 95-96 با 10 امتیاز و تفاضل گل منفی یک در رده پنجم جدول 6 تیمی گروه نخست قرار گرفت.
در گروه نخست تیم های شهرداری کاشان و شهرداری همدان با 14 و 15 امتیاز مدعیان اصلی صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور هستند.
تیم نفت و گاز گچساران به همراه تیم‌های شهرداری همدان، شهرداری تبریز، اروند خرمشهر، شاهین شهرداری بوشهر و هف سمنان در گروه نخست رقابت‌های مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار دارد.
تیم‌های نخست هر گروه مرحله نهایی به لیگ دسته اول و تیم‌های دوم در بازی پلی آف با هم دیدار می‌کنند و تیم برنده به عنوان تیم سوم به بازی‌های لیگ دسته اول فوتبال راه خواهد یافت.
رقابت‌های مرحله نخست فصل ٩٦ - 95 فوتبال دسته دوم کشور با حضور ٣٦ تیم در سه گروه ١٢تیمی برگزار شد.
رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تا اردیبهشت سال ٩٦ ادامه دارد.
شهرستان 120 هزار نفری گچساران در جنوب کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
خبرنگار: فرزانه شریفی**انتشار دهنده:حسینعلی راشکی
8143 /8005
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.