اخبار مرتبط

عبدالرحیم رحیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح ها در محله لبنان، سادات، رادک، روستاهای آبشیرین، امامزاده جعفر خیرآباد، تلخاب شرین، باباکلان، آبشرین، آرو، سربیشه، سرابننیز، امامزاده جعفر، مظفرآباد، خیرآباد و 500 دستگاه و کوی 108 دستگاه شهر دوگنبدان انجام شد.
وی بیان کرد: 41 میلیارد و 750 میلیون ریال از این اعتبارات در مناطق روستایی و 12 میلیارد و 500 میلیون ریال در محلات بافت دوگنبدان از جمله مناطق فرسوده لبنان، سادات و رادک هزینه شد.
رحیمی با بیان اینکه زیرساخت های ورزشی گچساران در دولت یازدهم متحول شد، گفت: تلاش مسئولان برای افزایش سرانه استاندارد فضای ورزشی در گچساران در این دولت ثمربخش بوده است.
فرماندار گچساران گفت: 150 میلیارد ریال سال جاری از محل اعتبارات 2 درصد نفت برای زیرساخت‌های ورزشی مناطق مختلف این شهرستان در نظر گرفته شده که با جذب این میزان اعتبار، تحولات چشمگیری در بخش ورزش این منطقه ایجاد خواهد داد.
وی ادامه داد: این میزان اعتبار در اجرای طرح‌ها، ایجاد فضاهای ورزشی سرپوشیده و روباز در این شهرستان هزینه خواهد شد.
رحیمی گفت: هم اینک 6 طرح ورزشی با میانگین پیشرفت فیزیکی 25 تا 95 درصد در مناطق مختلف این شهرستان در دست اجراست.
وی تصریح کرد: 13 میلیارد و 300میلیون ریال از محل اعتبارات استانی در سال گذشته به طرح های ورزشی اختصاص یافت که از این میزان 2 میلیارد و 300 میلیون ریال جذب شد.
رحیمی بهره برداری از ساختمان اداره ورزش و جوانان گچساران، کمک به هیات های ورزشی و برگزاری جشنواره های ورزشی در این شهرستان را بخش دیگری از خدمات ارایه شده در دولت یازدهم در این شهرستان ذکر کرد.
فرماندار گچساران گفت: هم اینک 10 سالن ورزشی با زیر بنای بیش از 12 متر مربع و 2 استخر شنا به مساحت سه هزار متر مربع در این شهرستان وجود دارد.
36هیات ورزشی در شهرستان گچساران فعالیت دارد.
بیش از 15 هزار ورزشکار در این شهرستان وجود دارد که از این تعداد 2 هزار و 710 نفر سازماندهی شده است.
دوگنبدان مرکز شهرستان 120 هزار نفری گچساران در 150 کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
خبرنگار: مریم صیادی**انتشار دهنده:حسینعلی راشکی
2082 /8005
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.