اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، غلام رضا تاجگردون روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به برنامه زنده مناظره، برنامه‌های ضبط شده و اظهارات نامزدهای ریاست جمهوری از طریق صدا و سیما افزود: زمینه کافی برای انتخاب فرد اصلح وجود دارد و با تحقیق درباره برنامه‌های هر کدام از نامزدها می‌توان به بهترین انتخاب رسید.
وی بیان کرد: هر چند حضور گسترده مردم در انتخابات لازمه اقتدار و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران است اما انتخاب شایسته‌ترین افراد، بدون توجه به منافع شخصی و با توجه به شرایط کشور ضرورتی است که باید مورد توجه رأی دهندگان باشد.
نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد که مطرح کردن وعده‌های قابل تحقق و تشریح برنامه‌های پیش بینی شده به جای ورود به حاشیه‌ها از طرف کاندیداها و هواداران آنها می‌تواند بستر یک انتخابات آرام و سالم را فراهم کند.
تاجگردون انتخابات را مظهر مردم سالاری دینی و انتخاب بالاترین مقام‌ اجرایی کشور از سوی مردم دانست وخاطرنشان کرد: شیرینی حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی نباید با حاشیه سازی بی مورد کم رنگ شود.
تاجگردون، انتخابات نمایندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا را مهم خواند و گفت: توجه به سوابق، برنامه‌های مطرح شده، تخصص و تجربه در کنار صداقت و شجاعت می‌تواند منجر به انتخاب اصلح شود.
وی انتخاب براساس معیارهای قبیله‌ای را آسیب جدی انتخابات شوراها دانست و افزود: شوراهای اسلامی کارآمد با توجه به وظایف آنها می‌تواند به توسعه زندگی مردم منجر شود.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان جمعه 29 اردیبهشت سال جاری برگزار می‌شود.
خبرنگار: فرزانه شریفی ** انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
8143/6110/1860
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.