اخبار مرتبط

سرهنگ علی کرم بازیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی تنگ سرخ با هماهنگی مرجع قضائی حین گشت زنی و کنترل وسایل نقلیه محور شیراز به یاسوج به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از این خودروی 19 کیلو و 500 گرم حشیش را که به طرز بسیار ماهرانه ای در آن جاساز شده بود کشف و ضبط کردند.
بازیان تصریح کرد: راننده و سرنشین خودرو دستگیر و به مرجع قضائی تحویل داده و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد ابراز داشت: عزم پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ در این شهرستان جدی است.
وی همچنین به مردم و همشهریان توصیه کرد باید آن ها پلیس را در تأمین امنیت جامعه یاری کنند و اخبار و گزارش های خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان و هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه را از طریق تماس با تلفن 110 به نیروی انتظامی اطلاع دهند.
در سال 1396 چهار تن و 696 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شد.
چهار هزار و 71 کیلو گرم این مواد مخدر از نوع تریاک و مابقی حشیش، ماری جوانا، هرویین و دیگر انواع مواد مخدر بوده و در این راستا یکهزار و 846 نفر دستگیر، 337 دستگاه خودرو توقیف و 68 باند منهدم شدند.
سال 97 پنج تن و 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرها، جاده های ارتباطی استان و عملیات های مشترک با سایر استان ها کشف و ضبط شده است.
یک هزار و 700 نفر توزیع کننده، تهیه کننده، مصرف کننده و قاچاقچی مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته دستگیر شدند و همچنین با هماهنگی دستگاه قضایی در این راستا 310 دستگاه انواع خودرو توقیف شدند.
کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر به یکی از محورهای حمل و توزیع مواد مخدر از جنوب و شرق به مناطق مرکزی و غرب کشور تبدیل شده است.
9868/1662
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.