اخبار مرتبط

شجاعت پیروزه روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی‌اکبر (ع) و هفته جوان، بیش از 25 برنامه فرهنگی متنوع در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
وی افزود: این برنامه ها در یک هفته از 26 فروردین تا یکم اردیبهشت ماه در سراسر استان برگزار خواهند شد.
پیروزه بیان کرد: برگزاری جشن های نشاط در تمامی شهرستان ها، کرسی های آزاد اندیشی، برگزاری همایش های پیاده روی، پاکسازی محیط زیست و تجلیل از سمن ها، برگزاری مسابقات ورزشی و بومی محلی، دیدار جوانان نخبه با نماینده ولی فقیه استان، سخنرانی مدیرکل ورزش پیش از خطبه های نماز و غباروبی گلزار شهدا و دیدار و تجلیل از خانواده شهدا از جمله این برنامه ها است.
رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: جوانان در هر جامعه ای نقش و جایگاه ویژه ای دارند و باید بیشترین تلاش ها و اقدامات برای رفع مشکلات آنان انجام شود.
پیروزه افزود: با توجه به حادثه سیل، رویکرد برنامه‌های هفته جوان در سال جاری بر کمک به مردم سیل زده با برپایی جشن گلریزان قرار گرفته است.
بارش های چند روز اخیر باعث وقوع سیل در برخی از استان های کشور و بروز خسارت شده است.
وی همچنین از راه اندازی دبیرخانه ملی سمن های حوزه عشایر در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: در تاریخ 10 و 11 اردیبهشت سال جاری با حضور محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان این دبیرخانه راه اندازی می شود.
سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) به نام روز جوان نامگذاری شده است.
9868/1662
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.