اخبار مرتبط

سید هاشم موسوی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان گچساران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس مجوزهای صادره یک هزار و 168 فرصت شغلی در شهرستان فراهم می نماید.
وی بیان کرد: شهرستان گچساران یک شهرک و ناحیه صنعتی شامل شهرک صنعتی چهاربیشه و ناحیه صنعتی امامزاده جعفر را داراست که حجم سرمایه گذاری 559 میلیارد ریال را براساس مجوز های اخذ شده را دربر می گیرد .
براساس آخرین ارزیابی و پایش بیش از 65 درصد از واحدهای مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان گچساران فعال هستند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: هم اکنون 9 طرح تولیدی و صنعتی و 250 طرح صنفی در شهرک های صنعتی گچساران در دست اجراست که تکمیل این طرح ها ضمن ایجاد اشتغال به رونق تولید نیز کمک خواهد کرد.
موسوی با اشاره به نامگذاری امسال به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری بیان کرد: این بازدید با هدف احصاء مسائل، موانع تولید و سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی گچساران انجام شده است.
وی با یادآوری قرار داشتن این شهرستان در محل اتصال استان های فارس، خوزستان و بوشهر و فعال بودن فرودگاه شهر دوگنبدان اضافه کرد: با توجه به ایجاد زیرساختهای مناسب و پایین بودن هزینه های استقرار بواسطه برنامه حمایتی شهرک های صنعتی به محیط های امن ویژه تبدیل شده که ضمن تولید و کارآفرینی بهره چشمگیری برای بخش خصوصی خواهد شد.
در این بازدید فعالان اقتصادی گچساران اختصاص اعتبار برای تکمیل طرح های در دست اجرا و سرمایه در گردش برای واحدهای صنعتی در حال بهره برداری را به عنوان یکی از مطالبات خود عنوان کردند که راهکارها و پیگیری های لازم در این زمینه صورت پذیرفت.
شهرستان 124 هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
8143/6110
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.