اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا،حبیب الله باقرپور روز یکشنبه در دیدار پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت با فرماندار این شهرستان اظهار داشت: اجرای 360 طرح اشتغالزا با اعتبار 38میلیارد و 868 میلیون ریال اعتبار از خدمات مهم این نهاد حمایتی در باشت است که به توانمندی تعداد زیادی از مددجویان کمک اثرگذاری کرد.
وی اظهار داشت: انجام 170 خدمت در بخش مسکن شامل تعمیرات کلی و جزیی و نوسازی با اعتبار 23 میلیارد و 350 میلیون ریال از دیگر خدمات مهم ارائه شده کمیته امداد این شهرستان در سال گذشته بود.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت تصریح کرد: انجام خدماتی در حوزه های فرهنگی و آموزشی به 252 دانش آموز و 70 طلبه و دانشجو از دیگر برنامه های حمایتی این نهاد در سال 1397 بوده است.
وی ارزش خدمات ارائه شده به دانش آموزان و دانشجویان این شهرستان را یک میلیارد و 700 میلیون ریال برآورد کرد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت همچنین از پرداخت سه میلیارد ریال کمک هزینه درمان و 600 میلیون ریال کمک های موردی به مددجویان این شهرستان در سال گذشته خبر داد.
باقرپور میزان پرداخت مسمتری به 2هزار خانوار زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت را 35 میلیارد و 490 میلیون ریال اعلام کرد.
وی همچنین از رشد 160 درصدی جذب کمک های مردمی سال گذشته در این شهرستان خبر داد و افزود: 31 میلیارد و 310 میلیون ریال از محل مشارکت های مردمی سال گذشته در این شهرستان جذب شد.
باقرپور ابراز داشت: جمع آوری چهار میلیارد و 700میلیون ریال در طرح اکرام ایتام،چهار میلیارد و 800 میلیون ریال زکات، یک میلیارد و 700 میلیون ریال در شبکه نیکوکاری و 900 میلیون ریال صدقه را از بخش های مهم مشارکت های مردمی این شهرستان در سال گذشته بود.
وی گفت: پرداخت 640 فقره تسهیلات بانکی به ارزش 30میلیارد ریال تا سقف 50 میلیون ریال از دیگر برنامه انجام شده از سوی این نهاد حمایتی در سال گذشته بود.
فرماندار باشت نیز در این نشست با اشاره به مشکلات معیشتی مددجویان و اینکه چشم امید آنان به این نهاد حمایتی است بر تلاش بیشتر برای جلب رضایت مددجویان تاکید کرد.
سید مسعود حسینی با قدردانی از تلاش های انجام شده برای خدمات رسانی به اقشار آسیب پذیر از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت از کارکنان این نهاد حمایتی قدردانی کرد.
وی مشارکت افراد توانمند برای ارتقای سطح زندگی اقشار آسیب پذیر را ضروری دانست.
فرماندار باشت از مسئولان فرهنگی خواست برای فرهنگ سازی در زمینه افزایش مشارکت مردمی برای حمایت از اقشار کم درآمد تلاش بیشتری کنند.
امروز همچنین کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت با امام جمعه این شهرستان دیدار داشتند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت در این نشست گفت: افزایش 400 خانوار نیازمند به جامعه هدف این نهاد حمایتی باعث بهبود کمک به نیازمندان در این شهرستان شد که این امر از مهمترین خدمات این نهاد حمایتی در سال گذشته بود.
باقرپور با اشاره به اینکه یکهزار و 800 نفر برای قرار گرفتن زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در باشت نام نویسی کردند گفت: با هماهنگی با تامین اجتماعی کسانی که زیر پوشش بیمه نبودند و سن بیشتری داشتند زیر پوشش این نهاد حمایتی قرار گرفتند.
امام جمعه باشت نیز در این نشست با اشاره به نامگذاری سال به نام رونق تولید از مسئولان کمیته امداد امام خمینی (ره) خواست برای حمایت از طرح های اشتغالزا و تولیدی تلاش بیشتری کنند.
حجت الاسلام عبدالرحیم عبودی بر تکریم بیش از پیش ارباب رجوع و هم افزایی کارکنان این نهاد حمایتی برای خدمات رسانی بهتر به جامعه هدف تاکید کرد.
باشت با حدود 22هزار نفر جمعیت در 110 کیلومتری جنوب یاسوج واقع شده است.
8143/1662
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.