اخبار مرتبط

جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری دو سارق حرفه ای حوضچه های مخابراتی با اعتراف به ۵۳ فقره سرقت در شهر یاسوج خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کیقباد مصطفایی با اعلام این خبر اظهار داشت: درپی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت حوضچه های مخابراتی در شهرستان بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی با انجام اقدامات فنی و گشت‌زنی‌های محسوس و نامحسوس و هدفمند، ۲ سارق حرفه‌ای را حین سرقت حوضچه‌های مخابراتی شناسایی و به راننده خودروی وانت بار حامل این سارقان دستور توقف دادند.

مصطفایی گفت: راننده با بی توجهی به دستورات مأموران از محل متواری که پس از طی مسافتی و پس از شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک‌ها خودرو متوقف و راننده و سرنشین خودرو را دستگیر کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:متهمان در تحقیقات فنی و تخصصی به۵۳ فقره سرقت اعتراف و از آنان مقادیری اموال مسرقه از جمله ۲۰۰ کیلو سیم و کابل برق، هشت عدد باطری خودرو، ۱۰عدد قالب فلزی ساختمان،۷۲  عدد شمع فلزی ۳ عدد کنتور و ۵۰ عدد  شیرآلات، ۱ عدد درب فلزی، ۴ عدد پل فلزی،  ۱۰ عدد تیر فلزی برق، ۱۰۰ عدد خاموت و یکعدد تابلوی فلزی کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این که کارشناسان ارزش اموال مسرقه را بیش از ۵۰۰ میلیون ریال اعلامو خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.