اخبار مرتبط

امان الله جهانبین روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در همین مدت 17 هزار و 238 نفر به ایستگاه فضای دوستدار کودک در پست های نوروزی هلال احمر این استان و 12 هزار و 914 نفر نیز به خیمه نماز مراجعه کردند.
وی تصریح کرد: در طرح ایمنی و سلامت نوروزی 36 هزار و 430 مورد اقلام ترویجی، 27 هزار و 807 مورد اقلام انگیزشی و 26 هزار و 393 مورد اقلام آموزشی نیز در بین مراجعه کنندگان و مسافران نوروزی توزیع شد که این کار با هدف ارائه خدمات بهینه بوده است.
جهان بین بیان کرد: در طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استان یک هزار و 450 نفر اعضای مشارکت کننده حضور داشته و خدمات رسانی لازم را برای گروه های هدف و مراجعه کنندگان انجام دادند.
وی عنوان کرد: در این مدت 59 هزار و 44 نفر مسافر به پست های ثابت و 12 هزار و 425 نفر مسافر به پست های سیار هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد مراجعه کردند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: در مجموع 13 آمبولانس، پنج خودرو ست نجات در طرح امداد و نجات نوروزی امسال بکار گرفته شد.
جهانبین گفت: به منظور تسریع در روند امدادرسانی حوادث احتمالی بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر متناسب با برنامه زمانبندی شده مرکز در این استان حضور داشتند.
نوروز امسال 14 پایگاه امداد و نجات ثابت و سیار در مناطق حادثه خیز این استان استقرار یافتند تا به سرعت در صورت وقوع حادثه خدمات امداد و نجات را به هموطنان ارائه دهند.
2 طرح ملی امداد و نجات نوروز 98 امسال در این استان اجرا شد.
در طرح نخست از 24 اسفند ماه سال گذشته تا 16 فروردین ماه امسال اجرا و 14 پایگاه در محورهای حادثه خیز این استان دایر شد.
در این طرح پنج پایگاه ثابت و هشت پایگاه موقت در محورهای مواصلاتی و یک پایگاه امداد و نجات کوهستان در دنا مستقر بودند.
همچنین در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران از سوی این جمعیت 16 پایگاه جمعیت هلال احمر در ورودی شهر راه اندازی شد.
11 هزار و 800 نفر عضو کانون جوانان جمعیت هلال احمر این استان است.
جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد دارای 129 کارمند بوده که از این تعداد 23 نفر کارمند خانم هستند.
9868/1662
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.