اخبار مرتبط

جبار کیانی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اعتباری که برای طرح های عمرانی تعریف شده در وسط راه به دلایل مختلف برداشته می شود و دیواری کوتاه تر از بخش خصوصی نیست.
وی عنوان کرد: بی پول ماندن پروژه پیمانکاران را ناتوان می کند و ساز و کار مناسبی برای حل این مشکل نیست .
وی افزود: سازمان تامین اجتماعی از دولت طلبکار است اما نمی تواند تعهدات خود را پرداخت کند.
کیانی پور بیان کرد: امروزه کارفرمایان که صاحبان تامین اجتماعی هستند به زحمت افتاده اند و بخش خصوصی در پرداخت حق بیمه با مشکل مواجه شده است.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج عنوان کرد: سازمان تامین اجتماعی که همواره در شرایط سخت به دولت‌ها کمک کرده است هم اکنون در پرداخت مستمری‌ها با مشکلاتی روبروست.
کیانی پور با اشاره به نسبت یک به سه برای خروج نیروی کار از پیکره جامعه، ابراز داشت: بیش از سه میلیون نفر با بازنشستگی های خارج از موعد فشار زیادی بر تامین اجتماعی وارد کرده اند.
وی تاکید کرد: کارفرمایان ذی نفعان و صاحبان اصلی سازمان تامین اجتماعی هستند و نباید به بهانه پرداخت اسناد خزانه بخش خصوصی جریمه بپردازد.
کیانی پور تصریح کرد: تامین اجتماعی در یک سازمان سرمایه‌ای و کارآفرینی شکل می گیرد و باید با ارائه یک راه حل مطالبات واقعی و حق بیمه به درستی پرداخت شود.
وی با اشاره به رضایت بخش خصوصی از انجام خدمات الکترونیکی، گفت: خدمات سازمان تامین اجتماعی زمانی ارزشمند است که به خانواده کارفرمایان آرامش ببخشد.
کیانی پور اظهار داشت: دشمن مسلح و با برنامه تر از گذشته کمر به شکستن اقتصاد کشور بسته است و باید بتوان با دور زدن تحریم‌ها راهکارهای مناسب ارائه داد.
9928/6110
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.