اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سردار محمدرضا فلاح زاده عصر روز شنبه در یادواره 700 شهید شهرستان بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: دشمنان این نکته مهم را به خوبی بدانند که ملت ایران با فشارهای اقتصادی زیر بار ذلت نمی رود زیرا پیرو امام حسین (ع) هستند.
وی افزود: هدف نظام سلطه از ایجاد گروهک تروریستی داعش ذبح کردن انسانیت و نابودی دین مبین اسلام و مکتب تشیع بود.
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس بیان کرد: رزمندگان جهان اسلام و ایران حماسه آفرینی ماندگاری در کشورهای سوریه و عراق در مقابل داعش از خود نشان دادند.
سردار فلاح زاده عنوان کرد: کسب پیروزی مقابل داعش علاوه بر لطف الهی نتیجه تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب، فرماندهی مدبرانه و مقتدرانه سردا قاسم سلیمانی و رشادت رزمندگان جهان اسلام و ایران بوده است.
وی ابراز داشت: دنیا بداند که ملت ایران وارث مظلومان و مظلومیت های تاریخ است.
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گفت: شهدا و رزمندگان ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس برای گرفتن درجه، نام، نشان، مقام، عنوان، ثروت، ریاست، قدرت و لوح تقدیر راهی جبهه نشدند بلکه جان خود را برای دفاع از دین مبین اسلام فدا کردند.
سردار فلاح زاده اظهار داشت: درجه ها و نشانه های پاسداران برای خدمت بیشتر به مردم است و باید فعالیت آنان برای جلب رضای خدا و از روی اخلاص باشد.
وی افزود: ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس با وجود کمبودها و مشکلات متعدد در کشور حمایت همه جانبه ای با روش های مختلف از رزمندگان داشتند.
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس بیان کرد: فرماندهان و رزمندگان مخلص و دلاور کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس منشاء خدمات گسترده ای بوده و اثرگذار بودند.
سردار فلاح زاده عنوان کرد: تاریخ کشور مملو از ایثار، فداکاری، رشادت و شهادت طلبی است و ملت ایران و مردم کهگیلویه و بویراحمد نیز رشادت های مثال زدنی از خود نشان دادند.
وی ابراز داشت: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت های قابل توجهی برای پیشرفت دارد و مهمترین شاخص های توسعه استان نیز شامل امنیت، نیروی انسانی توانمند و داشتن منابع خدادادی است.
کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس یک هزار و 880 شهید، 317 آزاده و افزون بر 9 هزار جانباز تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
7535/1662
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.