اخبار مرتبط

فتح الله جهانتاب روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ادارات استانی و شهرستانی در پرداخت بدهی های خود به این شرکت سهل انگاری می کنند و با وجود پیگیری های مکرر و مستمر کتبی و شفاهی، بسیاری از ادارات از پرداخت بهای برق مصرفی خود خودداری می کنند.
وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد برای دریافت طلب های خود گزینه ای بجز قطع برق ادارات بدهکار ندارد، اظهارداشت: به مدیران نواحی شهرستانی اعلام شده است برق ادارات دولتی بدهکار را قطع کنند.
معاون درآمد و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، میزان بدهکاری دستگاههای دولتی و شرکت های خدمات رسان در این استان را بیش از 650 میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: حدود 43 درصد از مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان از دستگاههای دولتی و شرکت های خدمات رسان است.
جهانتاب با تاکید بر قطع برق ادارات استانی و شهرستانی، یادآورشد: در مرکز استان نیز برق ساختمان های مرکزی دستگاهها و شرکت های بدهکار قطع خواهد شد.
وی از مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد خواست که نسبت به پرداخت بدهی های خود به شرکت توزیع نیروی برق استان در کمترین زمان ممکن اقدام کنند.
شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه وبویراحمد، روز یکشنبه هفته جاری برق اداره کل ورزش و جوانان این استان را به دلیل بدهی قطع کرد.
برق اداره کل ورزش و جوانان این استان ، ادارات و مجموعه های تابعه با میزان بدهی بیش از چهار میلیارد و 700 میلیون ریال بدهی به این شرکت روز یکشنبه قطع شد.
/6110/9928
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.