اخبار مرتبط

هادی زارع پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسابقه ملی در حوزه فناوری نانو و در چهار محور دانش عمومی، نانو الیاف، آبگریزی و دارورسانی در کهگیلویه و بویراحمد و دیگر استان های کشور برگزار خواهد شد.
وی افزود: هدف از برگزاری این مسابقه ملی در کهگیلویه و بویراحمد و دیگر استان های کشور ایجاد انگیزه لازم در دانش آموزان برای آشنایی و یادگیری هر چه بیشتر مهارت ‌های نانو است.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این مسابقه ملی با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و در 2 مرحله برگزار می شود.
زارع پور عنوان کرد: ‌نام نویسی از دانش آموزان متقاضی شرکت در این مسابقه ملی از 15 تا 22 بهمن ‌ماه امسال از طریق سایت باشگاه نانو به نشانی اینترنتی https://nanoclub.ir انجام می ‌شود.
وی ابراز داشت: مرحله نخست این مسابقه ملی در قالب یک آزمون آنلاین 25 بهمن ماه 1397 از طریق سایت باشگاه نانو برگزار خواهد شد.
زارع پور گفت: پذیرفته‌ شدگان این آزمون آنلاین پس از راهیابی به مرحله عملی مسابقه که روزهای 23 و 24 اسفندماه امسال در تهران برگزار می شود در چهار محور با یکدیگر رقابت می کنند.
وی اظهار داشت: سه تیم برگزیده این مسابقه ملی برای برگزاری مسابقه تلویزیونی به شبکه امید معرفی خواهند شد.
افزون بر 153 هزار دانش آموز پسر و دختر در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می کنند.
7535/1662
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.