اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در آستانه چهلمین سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران برای کمک به زندانیان بدهکار مالی در جرایم غیر عمد کهگیلویه و بویراحمد نشستی با حضور مدیران اداره کل امور مالیاتی استان، کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره کل امور زندان های استان در دادگستری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که نتیجه آن فراهم شدن آزادی 40 زندانی در ایام دهه مبارک فجر بود.
حجت الاسلام و المسلمین غلام رضا مزارعی با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سال گشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: شایسته است به مناسبت این عید بزرگ، در دهه فجر امسال در چلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی زمینه خدمت بیشتر به افرادی که توانایی ندارند، فراهم شود.
وی افزود: افرادی هستند که کمتر از 100 میلیون ریال بدهکارند و در حبس به سر می برند باید دستگاه قضایی تلاش کند که در مسیر آزادی آنان گام بردارد.
رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: هر گرهی که از مشکلات مردم باز شود، سبب می شود که خداوند گره های زیادی را از زندگی ما باز کند که هیچ کسی توانایی باز کردن آن را ندارد.
حجت لاسلام و المسلمین مزارعی با اشاره به فراهم شدن آزادی 40 نفر از محکومان بدهکار مالی جرایم غیر عمد در استان، عنوان کرد: مسئولان اداره کل زندان های کهگیلویه و بویراحمد و ستاد دیه پرونده های 40 نفر از این محکومان را با بدهی 174 میلیارد و 755 میلیون و 380 هزار ریال بررسی کردند.
وی ابرزا داشت: ستاد دیه استان با برگزاری جلسه های بسیار بین شکات و بدهکاران موفق شدند که رضایت شکات را نسبت به گذشت از مبلغ 119 میلیارد و 574 میلیون و 380 هزار ریال اخذ کنند.
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این بدهکاران تنها توانایی فراهم نمودن مبلغ 6 میلیارد و 117 میلیون ریال را داشتند.
وی افزود: از با قیمانده مبلغ بدهکاری این 40 نفر هشت میلیارد و 40 میلیون ریال از محل اعتبارات بانک عامل و هشت میلیارد و 356 میلیون ریال نیز از کمک های بلاعوض ستاد دیه برای آزادی آنان پرداخت می شود.
حجت الاسلام و المسلمین مزارعی ابراز داشت: جشن آزادی این 40 نفر در دهه ی مبارک فجر با حضور مسئولان برگزار می شود.
9868/1662
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.