اخبار مرتبط

غلام محمد زارع روز پنجشنبه در بازدید از این طرح با اشاره به اینکه بهره برداری از بیمارستان یاسوج یکی از دغدغه های اصلی مسئولان بود اظهار داشت: به زودی شاهد افتتاح آن با حضور وزیر بهداشت هستیم.
وی بیان کرد: بیمارستان جدید یاسوج یکی از بزرگترین مراکز آموزشی و درمانی جنوب کشور است که موجب ارتقا رتبه دانشگاه در حوزه درمان و افزایش سطح سلامت استان می شود.
زارعی خرید و نصب تجهیزات به روز، مشکلات مالی، محدودیت های اعتباری و کمبود منابع را از اصلی ترین دلایل تعویق افتتاح بیمارستان جدید یاسوج اعلام کرد.
وی وجود MRI دولتی، بخش های VIP، اتاق های عمل مجهز به جدید ترین‌تجهیزات پزشکی، 32 بخش درمانی تخصصی و فوق تخصصی و اتاق های زایمان طبیعی( LDR) را از اصلی ترین مزایای این بیمارستان اعلام کرد.
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا گفت: احداث بیمارستان جدید یاسوج از سال 86 آغاز که تا پایان سال 91، حدود 20 درصد و طی 6 سال گذشته، 80 درصد پیشرف فیزیکی داشته است.
زارعی با اشاره به اینکه بیش از 800 میلیارد ریال هزینه تجهیزات این بیمارستان شده است گفت: این بیمارستان دارای ظرفیت پذیرش بیماران خارج از استان و توسعه توریسم درمانی با کادر تخصصی و فوق تخصصی و امکانات بروز درمانی را دارد.
بیمارستان درمانی و آموزشی 283 تختخوابی یاسوج از مصوبات سفر رئیس‌جمهوری و اعضای هیأت دولت نهم در سال 1385 بوده که در زمینی به مساحت سه هکتار و با زیربنای 25 هزار مترمربع ساخته شد.
امکانات تخصصی و فوق تخصصی پیش‌بینی شده در این بیمارستان شامل رادیولوژی، ماموگرافی، سونوگرافی، سی.تی اسکن، آزمایشگاه، سی.سی.یو و آی.سی.یو است.
7531/1662
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.