اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، غلام محمد زارعی عصر روز شنبه در جشن روز دانشجو در دانشکده فنی پسران و دختران یاسوج در پاسخ به سوالی درباره دلایل حمایت از احداث پتروشیمی دنا افزود: من از سرمایه گذاری و اشتغال دفاع می کنم اما این به معنی حمایت از شخصی که قانون را رعایت نمی کند نیست.
زارعی یادآوری کرد: یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های کشور و استان بحث اشتغال است زیرا به دلیل شرایط مالی دولت، امکان استخدام فله ای وجود ندارد .
وی ادامه داد: به منظور ایجاد اشتغال و استفاده از فرصت و ظرفیت نزدیکی استان با پارس جنوبی به دنبال کسب مجوز احداث کارخانه پتروشیمی رفتیم .
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شرکت شهرک های صنعتی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت پس از بازدید از اراضی ثبتی دولتی در دشت سقاوه ، پیشنهاد ساخت پتروشیمی را در آن منطقه ارائه دادند.
وی یادآوری کرد : این زمینها منابع ملی و متعلق به دولت است و باید در راستای توسعه و پیشرفت استان و منطقه از آن استفاده شود.
زارعی در ادامه با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: 16 آذر مقدمه ای برای پیروزی انقلاب اسلامی، آگاهی بخشی به ملت و به صحنه آوردن مردم برای مبازره با ظلم، استکبار و استبداد بود.
وی تاکید کرد: دانشجویان به دلیل بینش سیاسی بالا در گرد و غبارهای سیاست بازی گم نخواهند شد.
زارعی اظهار کرد: دانشجویان سرمایه ها و امید آینده کشور هستند، بسیاری از موفقیت های کشور مرهون و مدیون نیروی انسانی خلاق، کارآمد، عالم و دانشمند است.
16آذر به نام روز دانشجو نامگذاری شده است.
9929/1662
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.