اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این آئین گفت: شهر یاسوج مرکز این استان به مدت چهار روز و از 27 تا 30 آبان ماه امسال میزبان سی امین دوره جشنواره تئاتر استان است.
رضا دهبانی پور اظهار داشت: این جشنواره با حضور بیش از 100 هنرمند این استان و شرکت هشت گروه نمایش زیر نظر داوران مجرب برگزار می شود.
دهبانی بیان کرد: آثار نمایشی برتر جشنواره بین المللی تئاتر فجر برگرفته از جشنواره های تئاتر استانی بوده که در پایان این جشنواره استانی، 2 نمایش منتخب در یاسوج به جشنواره فجر راه خواهند یافت و در روز 30 آبان برنامه اختتامیه این جشنواره برگزار می شود.
وی با اشاره به اهمیت جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، عنوان کرد: عمده ترین اهداف برگزاری آن افزایش کیفیت آثار نمایشی تولیدی در این استان و ارتقای اخلاق هنری هنرمندان تئاتر استان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: جشنواره تئاتر استانی جزو مهمترین برنامه های سالانه تئاتر در هر استان به شمار می آید.
وی ابراز داشت: با بهره گیری از تجارب دوره های گذشته جشنواره های تئاتر کهگیلویه و بویراحمد می توان اقدام به برگزاری هر چه مطلوب تر جشنواره پیش رو کرد.
9868/1662
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.