اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی روز پنجشنبه در شورای اداری استان کرمان افزود: اخلاق محوری نخستین رسالت مدیران است و با تحقق این موضوع در اجرای سایر رسالت ها نیز موفق خواهیم بود.
وی تاکید کرد: اهمیت اخلاق تا جایی است که امام علی (ع) فرمودند هر انسانی روح و روان خود را به همان تربیتی که خودش خواسته بنا بگذارد، همان اتفاق خواهد افتاد و بر اساس این فرمایش انسان اگر به سمت خوبی ها باشد همان محقق می شود و اگر رویکرد خود را بر بدی ها، نفاق ها و بداخلاقی ها بگذارد به سوی ناپاکی ها خواهد رفت.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی عنوان کرد: عمل گرایی از دیگر رسالت های اصلی مدیران در دوران کنونی است و در این راستا باید از تمام ظرفیت ها استفاده کرده و زمینه پیشرفت هر چه بیشتر کشور فراهم شود.
وی اظهار داشت: وحدت، همدلی و همراهی حول محور ولایت فقیه و تحت زعامت و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، اولویت اصلی دیگری است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: تمام مسئولان باید دست به دست هم بدهیم تا کشور را به پیش ببریم و به یقین این وحدت موجب پیشرفت کشور خواهد شد.
وی افزود: باید اطلاع رسانی درست و بموقعی نیز انجام شود زیرا دشمن در حال سوء استفاده و به دنبال آن است که با اطلاعات نادرست خود، بر روح و روان افراد تاثیر بگذارد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان عنوان کرد: بی شک در پرتو وحدت و همراهی همگانی، از مشکلات کنونی عبور کرده و روزهای پر از امید و پیشرفت را در پیش خواهیم داشت.
مدیرکل حوزه استاندار کرمان نیز گفت: رویکرد جدید شورای اداری استان کرمان بر مبنای آن است که این شورا کاربردی و عملیاتی تر برگزار شود.
حجت الاسلام محمد محمودآبادی اظهار داشت: مدیران باید بصورت مستمر درباره اقدامات انجام شده و مسائل و موضوعات مرتبط با مردم گزارش تهیه و ارائه کنند.
3029/7440
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.