اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان روز سه شنبه در حاشیه مراسم استقبال از وزیر متبوع افزود: بازدید از اماکن ورزشی، چمن طبیعی، استخر نیمه تمام و زمین چمن مصنوعی از جمله برنامه های مقام وزارت به جیرفت و دیگر شهرهای جنوبی این استان است .
محمد تقی امیری خراسانی افزود: سلطانی فر پس از بازدید از زیرساخت های ورزشی جیرفت به سمت عنبرآباد دیگر شهر جنوبی استان کرمان حرکت می کند و درورزشگاه این شهر مورد استقبال مردم و جامعه ورزش قرار می گیرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: وزیر ورزش در عنبرآباد از اماکن ورزشی، زمین چمن مصنوعی و سالن ورزشی این شهر بازدید می کند.
وی افزود: وزیر ورزش در ادامه ی سفر یک روزه خود وارد کهنوج می شود و در ورزشگاه این شهرمورد استقبال مردم و جامعه ورزش قرار می گیردو در ادامه از اماکن ورزشی، زمین چمن طبیعی، سالن بانوان و استخر سرپوشیده نیمه تمام راه و شهرسازی این منطقه بازدید خواهد شد.
امیری خراسانی بیان کرد: وزیر ورزش در ادامه سفر خود به سمت قلعه گنج حرکت می کند و اماکن ورزشی، ورزشگاه ، سالن ورزشی و استخر نیمه تمام بنیاد علوی این شهرستان را مورد بازدید قرار می دهد.
وی اظهار داشت: وزیر ورزش در آخرین بخش سفر خود به جنوب کرمان پس از ورود به شهرستان منوجان، از اماکن ورزشی، استخر، استادیوم فوتبال و سالن ورزشی این شهرستان بازدید می کند.
جنوب کرمان با جمعیت یک میلیون نفر از هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، فاریاب، رودبارجنوب، کهنوج، قلعه گنج و منوجان یک سوم استان کرمان را تشکیل می دهد.
وزیر ورزش و جوانان برای بازدید از زیرساختهای ورزشی جنوب استان کرمان امروز (سه شنبه )وارد این استان شده است .
7450/7429/ 5054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.