اخبار مرتبط

محمد حیدری پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به گزارش عملیات امداد ‌و‌ نجات استان کرمان از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات هلال احمر افزود: امدادگران و نجاتگران این نهاد موفق به نجات 11 نفر در عملیات نجات و رهاسازی‌ شدند.
وی ادامه داد: از این میزان هشت نفر برای ادامه روند درمان به مراکز درمانی استان کرمان منتقل و هشت مصدوم نیز بصورت سرپایی مداوا شدند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: تعداد 24 تیم عملیاتی و 84 نیروی نجاتگر، با مجموع 16 دستگاه آمبولانس در این عملیات ها حضور داشتند.
وی همچنین به تعداد فراوان تصادفات جاده استان کرمان اشاره کرد و از مردم خواست هنگام تردد در شریان ارتباطی این استان با سرعت مطمئنه برانند و به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند.
جمعیت هلال احمر یک سازمان مردم نهاد عام المنفعه و بشر دوستانه و دارای سازمان های داوطلبان، جوانان، آموزش و پژوهش، پزشکی و امداد و نجات است.
این نهاد از دستگاه های امدادرسان و از اعضای ستاد مدیریت بحران استان کرمان است و وظیفه انجام عملیات های امداد و نجات در جاده های این استان را برعهده دارد.
3029/7420
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.