اخبار مرتبط

به گزارش دریافتی ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرمان، علی بابایی سه شنبه در نشست با مدیران افزود: اولویت فرمانداری کرمان در اداره شهرستان، اتمام پروژه های نیمه تمام و همچنین پروژه های شهری در سطح این شهر خواهد بود.
وی با اشاره به وظایف فرمانداری در بخش های مختلف اظهار کرد: بخشی از وظایف فرمانداری در شورای تامین و شورای آموزش و پرورش و همچنین کارگروه ها و بخش هایی که در حوزه حاکمیتی است از پیش تعین شده که باید انجام شود.
وی افق پیش روی شهرستان کرمان را افق گردشگری اعلام کرد و گفت: تقویت حوزه گردشگری می تواند اقتصاد محلی را پویا و فعال کرده و موتور محرکی برای فعالیت اقتصادی گروه های خاص باشد.
سرپرست فرمانداری کرمان همچنین عنوان کرد: در راستای تقویت صنعت گردشگری در شهرستان کرمان از تمام ظرفیت ها برای معرفی جاذبه های میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان کرمان استفاده می کنیم تا از این طریق کمک بزرگی برای اقتصاد محلی باشیم.
وی با اشاره به وجود پروژه های نیمه تمام شهرستان کرمان از سال های قبل بیان کرد: بخشی از این پروژه ها از طریق واگذاری به بخش خصوصی و بخشی از طریق دستگاه های ذیربط و بخشی از پروژه های شهری هم از طریق شهرداری ها باید تامین اعتبار و پیگیری شود.
علی بابایی قبل از انتصاب به سرپرستی فرمانداری کرمان، در سمت های شهردار و معاونت شهرداری کرمان فعالیت می کرد.
خبرنگار: کمیل بهشتیان**انتشاردهنده: بهنام احمدی *
7429/ 5054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.