اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا یحیی صادقی روز سه شنبه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمان افزود: میزان اعتبارات اشتغال کمیته امداد در سال گذشته 45 میلیارد تومان بود که احتمال افزایش آن تا 160 میلیارد تومان وجود دارد.
وی بیان کرد: اعتبارات اختصاص یافته برای اشتغال مددجویان کمیته امداد در سطح کشور سه هزار و 300 میلیارد تومان اعلام شده که 2 هزار و 200 میلیارد تومان آن دولتی و بقیه منابع داخلی است.
وی گفت: سهم کمیته امداد استان کرمان در ایجاد اشتغال طی سال گذشته از محل دریافت تسهیلات بانکی چهار هزار و 535 شغل بوده و 2 هزار و 300 شغل نیز با استفاده از ظرفیت بنگاه های مختلف ایجاد شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خاطرنشان کرد: سال گذشته در مجموع 157 هزار و 509 تن تولیدات کشاورزی از سوی مددجویان کمیته امداد تولید شده است.
وی افزود: 2 ماه گذشته 18 دستگاه تاکسی با مشارکت بنیاد علوی در قلعه گنج و 40 دستگاه تراکتور در رودبارجنوب واگذار شده است.
صادقی با اشاره به ایجاد 500 نیروگاه خورشیدی در قلعه گنج گفت: سامانه توانمند سازی استان کرمان برای اولین بار در دست اجراست که با استفاده از آن به صورت آنلاین تمامی فعالیت های بخش اشتغال و توانمندسازی قابل مشاهده خواهد بود.
خبرنگار: سمیه حسن شاهی ** انتشار: رسول محمدحسنی
7440/3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.