اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا پیکر این شهید گرانقدر با حضور گسترده قشرهای مختلف مردم و مسئولان از حسینیه ثارالله تا میدان ابراهیم رفسنجان تشییع شد.
امام جمعه رفسنجان در این آیین رمز و کلید پیروزی ها را مقاومت دانست و گفت: با مقاومت می توان در همه عرصه ها پیروز میدان شد.
حجت الاسلام عباس رمضانی پور افزود: هدف دشمنان اسلام، نابودی مقاومت و ارزش های ناب اسلام است و اگر این مدافعان حرم در سوریه و عراق در پیکار با دشمنان و داعشیان حضور پیدا نمی کردند چه بسا امروز دشمن در داخل کشور ایران و دیگر کشورهای اسلامی نفوذ کرده بود.
وی تصریح کرد: مدافعان حرم باعث شدند داعشیان و دشمنان اسلام تا کیلومتر ها از بسیاری شهرهای سوریه و عراق دور شوند و امیدواریم به زودی این افراد ملعون از صحنه روزگار محو شوند و آرامش و امنیت در کشورها موج زند.
وی گفت: زادگاه شهید حامد بافنده مشهدالرضاست اما والدین و خانواده اش اجازه آرام گرفتن پیکر فرزندشان را در جوار شهدای دهستان لاهیجان رفسنجان داده اند که جای تقدیر دارد تا یکی دیگر از شهدای مدافع حرم در این شهرستان آرام گیرد و عطر وجودش شهرستان را پر کند.
امام جمعه رفسنجان ادامه داد: ارزش دلاورمردی هایی که مدافعان حرم به خرج می دهند بسیار زیاد است و شهدا در هر دوره ای مانند امام حسین (ع) شربت شهادت می نوشند تا ارزش های والای اسلام حفظ شود و به همگان مکتب عاشورا را بیاموزند.
پیکر مطهر شهید مدافع حرم 'حامد بافنده' روز سه شنبه دوازدهم اردیبهشت پس از ورود به فرودگاه کرمان و برگزاری آیین استقبال با حضور جمع زیادی از خانواده های شهدا و مردم کرمان تشییع شد.
مرکز شهرستان رفسنجان در 110 کیلومتری شمال کرمان است.
خبرنگار: مریم رضایی ** انتشار: رسول محمدحسنی
7433/3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.