اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا میثم ابوسعیدی روز یکشنبه در نشست کارگروه تنظیم بازار شهرستان جیرفت افزود: طی این بازرسی ها 610 میلیون ریال واحد های متخلف جریمه شدند.
وی با اشاره به نزدیکی به ایام عید نوروز گفت: بازرسی ها با شدت و به صورت شبانه روزی از واحدهای صنفی انجام می شود تا شاهد کاهش تخلفات باشیم.
وی افزود: تمامی فروشگاه های سیلندر گاز موظف به نصب بنر قیمت فروش هستند تا تخلفی صورت نگیرد.
معاون فرماندار جیرفت خاطرنشان کرد: گشت مشترک فرمانداری، اتاق اصناف، تعزیرات و اداره صنعت، معدن و تجارت جیرفت در ایام عید تمامی بازار را بازرسی و با متخلفان برخورد قانونی می کنند.
وی به اقلام در حال توزیع بازار توسط سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد و گفت: قیمت مرغ منجمد 58 هزار و 200 ریال، شکر 28 هزار ریال و برنج هندی 38 هزار ریال است و مردم در صورت هرگونه تخلف با شماره 124 تماس حاصل نمایند.
وی افزود: مرغ های توزیع شده توسط سازمان جهاد کشاورزی برای تنظیم بازار از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و هیچ مشکلی در زمینه تامین مرغ در شهرستان نداریم.
ابوسعیدی با بیان اینکه تثبیت قیمت باید اولویت عرضه میوه در ایام نوروز برای مردم باشد گفت: با ارائه میوه با کیفیت مطلوب و با قیمت مناسب توسط دولت و نظارت بر عرضه محصولات به صورت شبانه ‌روزی علاوه بر حذف واسطه‌گری و دلالی بر قیمت میوه از وارد آمدن شوک به بازار میوه و افزایش ناگهانی قیمت میوه در ایام عید جلوگیری می شود.
رئیس شورای اسلامی شهر جیرفت هم گفت: خرید کالای ایرانی در ایام عید باید مورد توجه خانواده ها قرار گیرد.
سید کمال خوشکام افزود: با خرید هر کالای ایرانی به همنوع ایرانی خود کمک کرده ایم و این گامی مهم در حمایت از تولید کالای داخلی است.
وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: خرید کالای داخلی مصادق واقعی اقتصاد مقاومتی است بنابراین این فرهنگ باید بین مردم ترویج پیدا کند.
شهرستان جیرفت با دارا بودن 234 هزار هکتار جنگل رتبه نخست استان کرمان را در این بخش به خود اختصاص داده است.
خبرنگار: هادی شفیعی مجاز ** انتشار دهنده: رسول محمدحسنی
7450/3028

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.