اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر کرمان افزود: خباصت و دشمنی استکبار جهانی در روزهای اخیر علیه یکی از مقدس ترین نهادهای کشور یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بروز کرده است.
وی اظهار داشت: استکبار جهانی و آمریکا واژه ها را با تعریفی مشخص از جمله حقوق بشر، آزادی، قانون مداری و قانون گرایی، حقوق شهروندی و نام های مقدس، ادیان الهی، اسلام، مسیحیت و یهودیت تغییر و مورد تحریف قرار داد اما واقعیت با تعریف های آمریکایی در این حوزه ها تفاوت دارد.
امام جمعه کرمان گفت: نظامیان آمریکایی قتل، آدم کشی، آوارگی و تحقیر انسان ها را در هر جایی که وارد شدند از جمله کشورهای عراق، لبنان، فلسطین، سوریه، یمن، افغانستان، بحرین و پاکستان به همراه آوردند، آنان بچه های شیرخوار، زن های بی دفاع را به قتل رساندند و جنایت های بسیاری به بار آوردند.
وی ادامه داد: نظامیان آمریکایی تاکنون در راستای خدمت رسانی به مردم هیچ اقدامی نکردند و زمانی که یک نظامی، هواپیمای ایرانی با 290 سرنشین و مسافر را قتل عام کرد و به فردی که در هیروشیما بمب شیمیایی زد، مدال افتخار دادند.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی تصریح کرد: آمریکا اعلام کرده که داعش و القاعده را به وجود آورده و این کشور با آمار فراوان کشتار و آوارگی مردم جهان تروریست است و نباید معنای تروریست را تعریف کند.
وی افزود: فهرستی از مخالفت های جدی و خصومت آمریکا با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قهرمان وجود دارد که حضور فعال سپاه در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی یکی از علت های خصومت آمریکا است.
وی اضافه کرد: راه اندازی کارخانه ها، فعالیت عمرانی، احداث فاز 15 و 16 عسلویه و شاهکار خودکفایی بنزین به وسیله سپاه پاسداران اتفاق افتاد و سپاه در حوزه دفاع از کشور در کنار نیروهای مسلح و ارتش قهرمان از هیچ اقدامی فروگزار نکرده است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان بیان کرد: موشک های دفاعی سپاه و حمله به تروریست ها بخشی از کارنامه دفاع جانانه این نهاد مقدس کشور است لذا آمریکا با آن دشمنی دارد.
وی گفت: حضور در بحران ها، کنترال کشتی های غربی و اشراف بر پایگاه های آمریکا در منطقه، تحقیر آمریکایی ها و دستگیری تفنگ داران تسلیم آنان، حضور مستشاری در عراق، سوریه و ناکامی آمریکا و مقابله با فتنه 88 بخشی از کارنامه درخشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با تقدیر و تشکر از فرمانده کل قوا برای فرماندهی کشور گفت: کارنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش و نیروی انتظامی در طول تاریخ انقلاب اسلامی قابل افتخار است.
وی روز ارتش و نیروی زمینی قهرمان و فداکار را تبریک گفت و عنوان کرد: ارتش در طول چهار دهه به نظام جمهوری اسلامی و انقلاب خدمت می کند و در تمامی صحنه های کشور حضوری جدی داشته است.
امام جمعه کرمان با بیان اینکه حضور ارتش و سپاه پاسداران در کمک به سیل زدگان اخیر کشور پررنگ بوده است افزود: مردم با تمامی توان به سیل زدگان کشور کمک کنند تا خسارت آنان به سرعت جبران شود.
وی همچنین ضمن تبریک به مناسبت ولادت مقام معظم رهبری و حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان گفت: جوانی با روحیه امید، نشاط و خلاقیت و ابتکار همراه است و قدر جوانی را بدانید و از این فرصت به خوبی استفاده کنید.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی تصریح کرد: بستر برای خلاقیت و نمود توان جوانان باید فراهم شود که این امر وظیفه تمامی مردم و مسئولان است.
همچنین در این آیین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و برخی از نمازگزاران کرمانی با لباس سپاه پاسداران حضور یافتند.
3029/7420
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.