اخبار مرتبط

مسعود جمیلی کرمانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش از این پنج دستگاه راهداری شامل 2 دستگاه کمرشکن و سه دستگاه لودر از جنوب کرمان به این منطقه اعزام شده بود ولی با توجه شدت نیاز، یک دستگاه گریدر راهداری و یک دستگاه خودروی سبک دیگر به منطقه اعزام شد.
وی ادامه داد: هم اکنون ماشین آلات راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان به مناطق سیل زده لرستان رسیده و در حال خدمات رسانی به مردم هستند.
جمیلی کرمانی تصریح کرد: با هماهنگی های صورت گرفته معاونت فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان به همراه هشت نفر از راهداران به لرستان اعزام شدند تا بتوانند در اقدامات راهداری گوشه ای از مشکلات مردم مناطق سیل زده و محورهای ارتباطی این مناطق را حل کنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان اظهار داشت: با توجه حجم خسارت های وارده و ورود شخص رئیس سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای کشور از نخستین ساعات بروز سیلاب در مناطق حادثه دیده کشور، مجموعه ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در استان ها با بسیج امکانات خود از تمام توان برای کمک به مردم و همکاران راهداری در استان های خسارت دیده استفاده کردند.
جمیلی ادامه داد: اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان همچنان برای اعزام دستگاه های راهداری و راهداران آمادگی دارد و در صورت نیاز از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان مستقل از مرکز استان، هفت شهرستان را تحت پوشش دارد.
7450/7429/ 5054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.