اخبار مرتبط

سرهنگ غلامرضا کار اموزیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه دلخراش حوالی ساعت 10امروز در شهرستان ریگان رخ داد که سواری پراید از سمت ایرانشهر به نرماشیر و وانت نیسان از نرماشیر به سمت ریگان در حرکت بود که به صورت رخ به رخ به یکدیگر برخورد کردند .
وی اظهار داشت: به دلیل خستگی و خواب الودگی راننده پراید، این وسیله نقلیه منحرف و تعادل خود را از دست می دهد و قصد اصلاح مسیر را داشته که در نقطه برخورد به صورت چهره به چهره با وانت نیسان برخورد شدید می کند .
جانشین فرمانده پلیس راه استان با اشاره به اینکه در این تصادف 5نفر از خودروی پراید در دم جان خود را از دست می دهند بیان داشت: این حادثه دلخراش ترین حادثه در شرق استان کرمان بود .
سرهنگ کار اموزیان افزود: این محور یکی از محورهای پر تردد استان می باشد که در جاده ترانزیت ریگان -چابهار قرار دارد و رانندگان باید با احتیاط در این مسیر رانندگی کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه به پایان مسافرت ها در استان نزدیک می شویم رانندگان مسافرت خود را مدیریت کرده و با عجله و شتاب حرکت نکنند تا شاهد چنین حوادث ناگواری باشیم .
جانشین فرمانده پلیس راه استان اضافه کرد: با توجه به اینک در محور ریگان به نرماشیر و ریگان به چابهار این محور از محورهای پر تردد وسایل نقلیه سنگین می باشد رانندگان جوانب احتیاط را رعایت کنند.
محور ریگان به نرماشیر یکی از محورهای پر تردد استانکرمان بشمار می رود که به علت دو بانده نشدن این محور سالانه شاهد حوادث تلخ رانندگی هستیم .
45کیلومتر از این محور در این دو شهرستان با ترافیک سنگین وسایل نقلیه روبه رو می باشد که تا کنون دهها قربانی وصدها مجروح در پی داشته است .
با توجه به اینکه بیمارستان ریگان هنوز در این شهرستان راه اندازی نشده است مجروحان به 100کیلومتری از این شهرستان اعزام شدند .
ریگان در 285کیلومتری شرق کرمان قرار دارد.
7442/ 5054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.