اخبار مرتبط

سردار 'رضا بنی اسدی فر' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور رفاه حال شهروندان و مهمانان نوروزی و استفاده حداکثری همگان از روز طبیعت یکسری محدودیت های ترافیکی در این روز لحاظ شده است.
وی اظهار داشت: در این رابطه تردد از کرمان به کوهپایه و از کرمان به ده بالا و سیرچ از ساعت هشت صبح تا 12 ظهر یک طرفه و برگشت همین مسیرها نیز از ساعت چهار تا 9 شب نیز یکطرفه است و همین محدودیت ها برای مسیر دارزین به دهبکری هم اعمال می شود.
سردار بنی اسدی فر بیان داشت: از شهرستان جیرفت به دلفارد و ساردوئیه نیز از ساعت هشت صبح تا 12 ظهر ترددها یکطرفه خواهند بود و از ساعت 12 ظهر تا سه عصر بصورت دو طرفه و مجددا از ساعت سه تا پایان طرح همان محدودیت یکطرفه لحاظ می شود.
وی تصریح کرد: در این روز تردد کامیون، کامیونت، تریلر و موتورسیکت نیز در محورهای برون شهری ممنوع است و از سوی تیم های مستقر کنترل های لازم صورت می گیرد.
فرمانده انتظامی استان کرمان با تاکید بر رعایت سرعت مطمئنه و احتیاط های لازم در عبور و مرور اظهار امیدواری کرد: ان شاء الله در سایه همکاری خوب مردم و مسافران نوروزی این روز نیز بدون حادثه برای همگان به خوبی و خوشی رقم بخورد.
3029
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.