اخبار مرتبط

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری سرهنگ 'ناصر کوهستانی' افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد درگیری خانوادگی منجر به قتل خانمی 29 ساله در یکی از روستاهای رودبار جنوب، بلافاصله اکیپی از ماموران اداره مبارزه با جرائم جنایی به محل اعزام شدند.
جانشین انتظامی رودبارجنوب اظهارداشت: در ادامه در اجرای دستور مقام قضایی جسد مقتوله جهت کالبد شکافی و تعیین علت فوت به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات پلیس آگاهی در راستای شناسایی و دستگیری عامل وقوع جنایت آغاز شد.
این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: با تحقیقات اولیه از اعضای خانواده متوفی مشخص شد که بین مقتوله و برادرش اختلافات شدیدی وجود داشته که ناپدید شدن ناگهانی برادر مقتوله ظن ماموران را در خصوص احتمال وقوع قتل توسط وی به یقین تبدیل کرد.
سرهنگ کوهستانی تصریح کرد: در ادامه مأموران اداره مبارزه با جرائم جنایی با اقدامات گسترده اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی متهم را که متواری شده بود کمتر از 12 ساعت از زمان وقوع قتل در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
جانشین انتظامی رودبارجنوب با اشاره به تحویل قاتل به مراجع قضایی افزود: این فرد صراحتا به ارتکاب قتل اقرار کرده و معترف شد در پی اختلاف بوجود آمده، خواهر خود را با شلیک اسلحه شکاری از ناحیه کتف به قتل رسانده است.
3029
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.