اخبار مرتبط

به گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان 'غلامرضا فرخی' افزود: ظرفیت بیشتر مراکز اقامتی این استان تکمیل شده اما کمبودی برای اسکان مسافران نوروزی وجود ندارد.
وی با بیان اینکه این استان دارای هفت اثر ثبت جهانی است افزود: کرمان در چند سال اخیر به عنوان مقصد گردشگری شناخته شده که آمار بالای ورودی این استان در هفته نخست نوروز 1398 می تواند دلیلی بر این ادعا باشد.
وی با بیان اینکه استان کرمان نیازمند زیرساختهای گردشگری در زمینه مراکز اقامتی برای جذب هرچه بیشتر مسافران و گردشگران است، تصریح کرد: با آماده سازی زیرساخت های گردشگری می توان بیش از پیش شاهد توسعه و رونق گردشگری این استان بود.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه توسعه گردشگری به رونق اقتصادی استان کمک خواهد کرد، عنوان کرد: رسیدن به این هدف وابسته به همدل بودن و یکسو شدن دیدگاه های بخش دولتی و خصوصی صنعت گردشگری است.
فرخی با اشاره به اینکه کیفیت بخشی به شرایط فیزیکی گردشگری استان کرمان، همکاری سرمایه گذاران بخش خصوصی را می طلبد، تاکید کرد: ما به عنوان بخش دولتی از همکاری با فعالان این بخش در این حوزه دریغ نداشته و در راستای مرتفع کردن مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی تلاش خواهیم کرد.
مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان خاطرنشان کرد: تاکنون کمبودی برای اسکان مسافران نوروزی در کرمان وجود نداشته و در این خصوص تدابیر لازم اتخاذ شده است.
3029
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.