اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، ' محمدمهدی افضلی' با اشاره به اینکه به طور متوسط روزانه بیش از چهار هزار و 600 نفر در این اقامتگاهها سکنی گزیده اند افزود: در حال حاضر 317 اقامتگاه بومگردی در استان کرمان وجود دارد که آمادگی لازم برای میزبانی از مسافران نوروزی را دارد.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد اجرایی خدمات سفر استان کرمان با بیان اینکه در حال حاضر سایر مراکز اقامتی استان کرمان نیز آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند اظهار داشت: از 28 اسفندماه سال گذشته تا پنجم فروردین ماه سال جاری حدود 13 هزار نفر در هتلهای استان اقامت کرده اند که در مقایسه با سال گذشته افزایش 10 درصدی داشته است.
افضلی با اشاره به اینکه تدابیر لازم برای اقامت و ماندگاری مسافران نوروزی اندیشیده شده است تصریح کرد: با توجه به بارش های اخیر در استان کرمان، تمام اماکن اقامتی شامل هتلها، مهمانپذیرها، پانسیونها، خانه های مسافر، مراکز اسکان آموزش و پرورش و سالن های ورزشی آمادگی لازم برای اسکان مسافران نوروزی را دارند.
وی با تاکید بر اینکه در خصوص اقامت مسافران نوروزی در استان کرمان مشکلی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: شرایط برای اسکان اضطراری مسافران استانهای سیل زده همجوار فراهم است.
3029
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.