اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، علی قرایی در آیین تجلیل از برترین‌ های فوتبال شهرستان فهرج افزود: از اداره کل ورزش و جوانان این استان می‌ خواهیم همچون گذشته در اجرای طرح های محرومیت زدایی، ما را حمایت کنند.
وی با اشاره به اینکه بنگاه‌ های اقتصادی فعال در این منطقه باید پای کار بیایند و فوتبال استان را حمایت کنند، تصریح کرد: طی یک فرآیند و برنامه ریزی اصولی بنگاه‌ های اقتصادی محلی به صورت عادلانه به کمک ورزش فوتبال شهرستان های شرقی کرمان بشتابند زیرا نباید با وجود منابع موجود، شاهد محرومیت در این منطقه باشیم.
رئیس هیات فوتبال استان کرمان ادامه داد: با همت و همراهی فرمانداران، مدیران ورزشی و نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی نشستی با بنگاه‌ های اقتصادی به خصوص شرکت های مدیران خودرو و کرمان خودرو برگزار شود که روند توسعه فوتبال در شهرستان های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.
وی افزود: ورود بنگاه های اقتصادی به فوتبال، نوعی سرمایه ‌گذاری و بازی برد برد برای مردم و این بنگاه ها خواهد بود.
قرایی با اشاره به سفر مهدی تاج به کرمان در روز پنجشنبه هفته جاری گفت: اکنون که هیات فوتبال استان کرمان پیشگام شده، مسئولان بخصوص نمایندگان حوزه های شرق و جنوب استان کمک کنند با حضور رئیس فدراسیون فوتبال و استاندار کرمان تصمیمات مناسبی برای فوتبال این خطه گرفته شود.
وی اظهار داشت: درصدی از بودجه فوتبال مس و گل گهر به مناطق محروم استان اختصاص یابد زیرا معتقدم با اراده مسئولان این مهم اتفاق خواهد افتاد.
رئیس هیات فوتبال استان کرمان در بخش دیگری از سخنانش ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های رئیس هیات فوتبال شهرستان فهرج، خاطر نشان کرد: این منطقه استعدادهای نابی دارد که باید به آنان توجه شود و در چند ماه گذشته لیگ‎‌های خوبی در فهرج برگزار شده که برگزاری این لیگ‌ها موجب کشف استعدادها خواهد شد.
3029/7420
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.