احمد امینی روشروز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسئولان و مردمِ مهمان نواز شهرستان جیرفت، همچون سالهای گذشته، اماکن تاریخی، تفریحی و فرهنگی خود را برای پذیرایی از مسافران نوروزی مهیا کرده اند.
رئیس شورای تامین جیرفت عنوان کرد: همچون سنوات گذشته، تدابیر امنیتی لازم در راستای تامین امنیت گردشگران و مسافران عزیز اتخاذ شده است.
امینی روش با تاکید بر لزوم رعایت قیمت ها در بازار تصریح کرد: تیم های بازرسی اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی هم برای کنترل قیمت ها در ایام نوروز، سازماندهی شده اند.
وی ادامه داد: هتل ها، مسافرخانه ها، رستوران ها و خانه های بوم گردی نیز به طور مستمر توسط تیم های بازرسی، رصد می شوند تا کوچکترین اجحافی در حق میهمانان نوروزی نشود.
نماینده عالی دولت در جیرفت به تلاش شبانه روزی مجموعه شهرداری این شهرستان اشاره و عنوان کرد: شهردار جیرفت هم از مدت ها قبل، برای رفاه و آسایش بیشتر شهروندان و مسافران، انجام روکش آسفالت پیاده روها و خیابان های شهر را در دستور کار قرار داده است.
امینی روش اظهار داشت: ییلاق های سرسبز و زیبای ساردوئیه، اسفندقه، سربیژن، دلفارد و جبالبارز هم از جمله جاذبه های گردشگری جیرفت است.
فرماندار جیرفت همچنین از اهالی رسانه و فعالان فضای مجازی خواست، معرفی جاذبه های گردشگری منطقه را در اولویت برنامه های کاری خود قرار دهند.
وی اضافه کرد: با برنامه هایی که پیش رو داریم پیش بینی می‌شود طی سال جاری، تعداد سفرها و ماندگاری گردشگران در این دیار افزایش قابل توجهی خواهد یابد.
شهرستان جیرفت با 308 هزار نفر جمعیت در فاصله 230 کیلومتری جنوب کرمان و در مسیر بندرعباس واقع شده است.
7429/7450/ 5054
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.