به گزارش ایرنا، محمد حسین امید روز پنجشنبه در آیین دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان افزود: در دانشگاه جامع علمی کاربردی دانشجویان در محیط های کار تربیت می شوند و دوره های مهارتی را می گذارند.
وی با بیان اینکه 70 درصد از دروس دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت عملی و کاربردی است تصریح کرد: در این دانشگاه کسی مستخدم جایی نیست و بنا براین است دانشجویان خودشان کارفرما و کار آفرین باشند.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور تاکید کرد: یکی از مشکلات مهم کشور بیکاری است و هر کدام از دانشجویان دانشگاه می توانند با راه اندازی کسب و کار جمعی را به اشتغال بیاورند و با طرح ایده ها و کسب ثروت، به جامعه کمک کنند.
وی با اشاره به راه اندازی مرکز نوآوری در دانشگاه جامع علمی و کاربردی افزود: دانشجویان و دانش آموختگان برای اجرای ایده های خود شرکت راه اندازی کنند و دانشگاه برای شروع اشتغال، محیط کار و تسهیلات ارزان قیمت در اختیار شما قرار می دهد.
امید با اشاره به جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کرمان اظهار داشت: هدف دانشگاه در برپایی این جشن ایجاد یک هویت منسجم برای دانشجویان جامع علمی کاربردی است و امیدواریم همه با دست پر وارد جامعه بشوند و کار آفرین نمونه باشند.
وی با بیان اینکه دانش آموختگان ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنند تصریح کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی درحال انجام تغییرات و تحولات عمیقی است و برای طراحی دوره های پودمانی و بازنگری مواد درسی به کمک شما نیاز داریم.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: برای دانش آموختگان برنامه خوبی داریم و ایمیل دانشگاه با پسوند را در اختیار شما می گذاریم که بتوانید از طریق آن با سایر مراکز دانشگاهی در دنیا ارتباط برقرار کنید.
وی با اشاره به راه اندازی کتابخانه دیجیتال در دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: در این کتابخانه منابع درسی و کتابها در اختیار شما گذاشته می شود و از تعدادی از کتابهای تلیف شده نیز به زودی رونمایی خواهد شد.
امید تاکید کرد: باید از منابع دانشگاه به خوبی استفاده شود و دانش آموختگان از پیشرفت های کاری، ما را مطلع و همچنین از برنامه های توان افزایی دانشگاه استفاده کنند.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان گفت: دانشگاه جامع با هدف اصلاح هرم تحصیلات تکمیلی به کار خود ادامه می دهد و امروز با نیروی فنی، تکنیسین و متخصصان آچار بدست در جامعه با کمبود روبرو هستیم.
محسن شمسی افزود: هم اکنون 10 هزار نفر در مراکز جامع علمی کاربردی استان کرمان مشغول به تحصیل هستند که در بالا بردن سطح مهارت های مورد نیاز جامعه مفید خواهند بود.
وی تاکید کرد: برای تعمیر، نگهداری و راه اندازی ماشین ها و هرچه در جامعه مورد نیاز است نیروی فنی لازم داریم و امیدواریم به تعبیر رهبری در این دانشگاه پنجه کارآمد داشته باشیم.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان با تبریک به دانش آموختگان این دانشگاه تصریح کرد: تحصیل پایانی ندارد و آغاز مرحله دیگر است که شما عزیزان باید از آن استفاده کنید.
این آیین با حضور محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان در سالن اندیشه مرکز آموزش نیروی انتظامی استان کرمان برگزار شد.
7437/ 5054
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.