اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سردار غلامعلی ابوحمزه روز پنجشنبه در آیین اجلاسیه مجمع بسیج استان کرمان با گرامیداشت چهلمین سال شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: چهل سالگی انقلاب دارای تحول، تعالی و حرکت های ارزنده و ارزشمندی است.
وی با اشاره به اینکه‌ امیدواریم مسئولان این نظام براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری در دهه پنجم انقلاب حرکت کنند گفت: مردم در 22 بهمن نقطه عطف دیگری در تاریخ رقم زدند.
فرمانده ثارالله استان کرمان با اشاره به حادثه مزدورانه و کور دشمنان در منطقه سیستان و بلوچستان که با هدایت آمریکا و دولت های مرتجع منطقه مانند عربستان، امارات و عوامل در داخل کشور پاکستان علیه نیروهای سپاه انجام شد افزود: این حرکت ها نمی توانند؛ خدشه به امت اسلامی و سپاه وارد کنند.
وی تصریح کرد: آنان اگر مرد میدان هستند و ادعای مبارزه دارند در صحنه و رو در رو بجنگد و این کاری که انجام دادند؛ قدرت نیست بلکه ضعفی است که در اربابان و نیروهای عمل کننده آن ها است.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان داشت: نیروهای پاسدار آماده شهادت هستند چرا که شهادت را تعالی روح در پیشگاه خداوند می دانند.‌
وی با بیان اینکه استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا و عوامل داخلی آن از قبیل معاندین و ضد انقلاب ها به دنبال سه برنامه کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت برای این انقلاب هستند گفت: در زمینه کوتاه مدت از همه امکانات خود در راستای ایجاد آشوب و ناامنی در کشور استفاده می کنند و تاکنون موفق به این امر نشدند.
سردار ابوحمزه با اشاره به اینکه دشمنان در زمینه میان مدت به دنبال فشارهای اقتصادی و ایجاد یأس و ناامیدی در بین مردم هستند گفت: دشمنان در برنامه دراز مدت خود نیز به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان داشت: بعضی از مسئولان دقت و توجه به فرمایشات مقام معظم ‌رهبری ندارد زیرا ایشان تاکید کردند که اروپایی ها قابل اعتماد نیستند.
وی اروپا و آمریکا را دو روی سکه عنوان کرد و گفت: اروپایی‌ ها قدرت عرض اندام ندارند و از آمریکا می‌ ترسند و یکهزار میلیارد دلار روابط اقتصادی دارند با آمریکا و این را رها نمی‌ کنند به جمهوری اسلامی بچسبند.
سردار ابوحمزه با بیان اینکه همه برنامه های اروپا بازی دادن و فریب دادن جمهوری اسلامی ایران است تصریح کرد: مسئولان در مجلس و دولت باید توجه کنند هر چقد به سمت آن ها برویم به ضرر انقلاب اسلامی است و ابهت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را پایین می آورند.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: فرانسه، اروپا و انگلیس بدون اجازه آمریکا آب نمی خورند و در دراز مدت به دنبال براندازی این نظام هستند.
**مشکلات اقتصادی به تحریم ها برنمی گردد
وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی به تحریم ها برنمی گردد بلکه 70 درصد آن ها به مسائل داخلی برمی گردد افزود: اگر اقتصاد مقاومتی، مدیریت جهادی و برخورد با مفاسد اقتصادی را اجرایی کرده بودیم؛ با این مشکلات مواجه نبودیم.
سردار ابوحمزه با بیان اینکه بسیاری از مشکلات در کشور با مدیریت جهادی قابل حل هستند تصریح کرد: منشور دهه پنجم انقلاب اسلامی که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شد مربوط به همه آحاد جامعه است و باید ساری و جاری شود.
فرمانده سپاه ثارالله کرمان تاکید کرد: در این استان ظرفیت و منابع زیادی برای رفع مشکلات وجود دارد اما متاسفانه برخی به شدت به دنبال قدرت و ثروت هستند که باید با آن ها برخود قاطع شود.
**مطالبه گری در مردم استان کرمان ضعیت است
وی با اشاره به اینکه هیات های اندیشه ورز بسیج می توانند با ارائه طرح و ایده در زمینه های مختلف استان کمک کنند گفت: تاکنون سند استان در حوزه های مختلف توسط این هیات ها تهیه شده که تاکنون با 85 درصد پیشرفت کار کرده اند و تا پایان سال به 100 درصد می رسند.
سردار ابوحمزه مطالبه گری را در مردم استان کرمان ضعیت دانست و گفت: مردم باید مطالبه گر شوند و مسئولان باید پاسخگوی همه مردم باشند.
سردار ابوحمزه از اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان در راستای کاهش کاهش آسیب های اجتماعی با هماهنگی دادگستری استان خبر داد و گفت: این طرح از سوی استان کرمان به یک الگوی کشوری تبدیل شد.
وی با بیان اینکه قشرهای هیات اندیشه ورز باید به سمت و سوی کارهای عملیایی و اجرایی پیش بروند گفت: اجرای طرح میز خدمت در بسیج ادارات، طرح بسیج همگام با کشاورز و راه‌ اندازی کلینیک تخصصی در حوزه صنعت از جمله اقدامات اقشار بسیج در راستای رفع مشکلات مردمی است که دنبال می ‌شود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از انجام فعالیت در قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در قالب سه دهستان در حدود 100 روستا در ریگان، نرگسان عنبرآباد و شهداد خبرداد و گفت: بسیاری از مشکلات با روحیه جهادی و انقلابی حل می شوند.
3029/9895
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.