اخبار مرتبط

مرتضی رهبر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به حجم بارش برف در گردنه امیرالمؤمنین و سربیژن و لزوم حضور دستگاههای گریدر در محور برای بازگشایی، این محور باهماهنگی پلیس راه مسدود شد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان با اشاره به فعالیت 30 دستگاه سبک و سنگین راهداری در گردنه های برفگیر با حضور 80 نفر راهدار افزود: در حال حاضر یک دستگاه گریدر در محور در حال بازگشایی محور جیرفت - ساردوئیه است که با بارگیری یک دستگاه گریدر تا ساعاتی دیگر به توان دستگاه های راهداری اضافه می شود.
وی تصریح کرد: به دلیل مسدود کردن محور جیرفت - بافت محور جیرفت - جبالبارز-سه راهی دارزین به عنوان مسیر جایگزین انتخاب شده است.
مرتضی رهبر بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن بار ترافیکی در محور جیرفت-جبالبارز، رانندگان با آرامش و سرعت مطمئنه رانندگی کنند و از عجله، شتاب و سبقت غیر مجاز جدا خودداری کنند.
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همچنین گفت: به علت بارش شدید باران در مناطق دشت و بالادست، احتمال طغیان رودخانه ها وجود دارد لذا رانندگان در هنگام عبور از آبنماها در مسیر رودخانه ها جوانب احتیاط را رعایت کنند.
بارش باران از صبح روز گذشته در نقاط مختلف شهرستان جیرفت آغاز شده و از صبح امروز با بارش برف همراه شده است.
7429/7450/ 5054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.