اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، دیدار 2 تیم فوتبال مس کرمان و شاهین شهرداری بوشهر از ساعت 14 عصر روز پنجشنبه در ورزشگاه 15 هزار نفری شهید باهنر دنبال شد و در نهایت سهم 2 تیم کسب یک امتیاز بود.
در ابتدای این مسابقه بازیکنان مس کرمان در سوگ درگذشت مادر فرزاد حسینخانی کاپیتان با سابقه این تیم با بازوبند مشکی وارد زمین شدند و هواداران کرمانی با یک دقیقه سکوت و شعارهایی با این بازیکن اظهار همدردی کردند.
تیم فوتبال مس کرمان که از برتری نسبی در این مسابقه برخوردار بود نتوانست به گل برسد و طلسم نبردن های نیم فصل دوم لیگ یک را بشکنند.
عیسی پرتو در دقیقه 20، علی مرزبان در دقیقه 25، بهرام رشید فرخی در دقیقه 26 و 37، میلاد محمدی دقیقه 50، مهدی تیکدری در دقیقه 53، 55 و 70 در موقعیت های گلزنی صاحب موقعیت شدند اما این فرصت ها نیز به گل تبدیل نشد تا نتیجه این مسابقه بدون گل به اتمام برسد.
داور این دیدار روی برخی از تصمیمات عجولانه تصمیم گیری می کرد و خطای مسلم را برای تیم فوتبال مس کرمان در دقیقه 15 اعلام نکرد که موجب اعتراض نیمکت نشینان و هواداران کرمانی شد.
مس کرمان با این تساوی 31 امتیازی و در جایگاه ششم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور باقی ماند و شاهین بوشهر نیز 34 امتیازی و چهارم شد.
اخطاری های این دیدار عیسی پرتو از تیم فوتبال مس کرمان و میلاد صارم از شاهین شهرداری بوشهر بودند.
شاگردان نادر دست نشان در این دیدار با ترکیب سیدمهدی اسلامی، محمدحسین حیدری، علیرضا آرتا، محمدرضا خرسندنیا(از دقیقه 80 فرزاد حسینخانی)، مهدی تیکدری نژاد، علی مرزبان، امیرحسین صالحی منش(از دقیقه 50 مهرداد قنبری)، میلاد باقری، بهرام رشیدفرخ(از دقیقه 49 شروین بزرگ)، عیسی پرتو و میلاد محمدی به میدان رفتند.
بازیکنان شاهین شهرداری بوشهر نیز در این رقابت سجاد منش بیرانوند، مرتضی غلامعلی تبار، حسن نجفی مرزان، بهروز نوروزی فرد، کمال الدین نیک خو، امیرحسین موسی زاده، محمد محبی(از دقیقه 82 رضا دهقان)، مهدی چاهکوتاه زاده(از دقیقه 52 مهدی عبدی)، حسین مالکی(از دقیقه 88 مجید ایوبی)، میلاد صارمی و بهمن سالاری بودند.
**گل گهر سیرجان مقابل آلومینیوم اراک متوقف شد
تیم فوتبال گل گهر سیرجان دیگر نماینده استان کرمان نیز عصر امروز (پنجشنبه) مقابل آلومینیوم اراک قرار گرفت و با نتیجه یک بر یک مساوی کرد.
در ابتدا تیم فوتبال گل گهر سیرجان در دقیقه پنج روی ضربه پنالتی توسط محسن آذرپاد به گل رسید و اراکی ها توانستند در دقیقه 30 این مسابقه بازی را به تساوی بکشانند تا سهم هر تیم تنها یک امتیاز باشد.
تیم فوتبال گل گهر سیرجان با احتساب این تساوی 41 امتیازی شد و در رتبه نخست لیگ دسته یک فوتبال کشور باقی ماند و آلومینیوم اراک 32 امتیازی و در جایگاه پنجمی جام آزادگان قرار گرفت.
7420/ 5054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.