اخبار مرتبط

به گزارش روز پنجشنبه دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا پورابراهیمی در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور افزود: مجموع نماینده های کرمان در مجلس شورای اسلامی، افرادی متدین، انقلابی و ولایی هستند و دغدغه حوزه فرهنگی را دارند.
وی حضور معین های اقتصادی در مناطق و بخش های مختلف کرمان را به منظور توسعه استان بدون تکیه بر بودجه دولتی از اقدامات موثر دانست و گفت: نمونه این حرکت حضور بانک رسالت در گلباف است که کار توسعه را با نگاه تخصصی، علمی و آموزش انجام می دهند و مسیر توسعه را در این منطقه پیگیری می کنند.
پورابراهیمی عنوان کرد: نماینده ولی فقیه در کرمان نیز بدو حضور در استان پیشنهاد کرد در حیطه مباحث فرهنگی نیز نیازمند چنین عملکردی هستیم، لذا جلسات متعددی در این حوزه برگزار و با سردار سلیمانی نیز صحبت و قرار شد قرارگاه فرهنگی در استان تشکیل شود تا چتری در حوزه فرهنگی ایجاد کند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: از معین های اقتصادی دعوت کردیم در حوزه فرهنگی نیز مسئولیت داشته باشند تا در حوزه محتوا و شکل دهی این قرارگاه فرهنگی تشکیل شود.
وی خاطرنشان کرد: دغدغه ما در کرمان به حوزه فرهنگی به دلیل وسعت و تفاوت ویژگی های فرهنگی زیاد است و همدلی که به واسطه حضور معین های اقتصادی ایجاد شده رویکرد مثبتی است.
پورابراهیمی گفت: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان نیز محوریتی را در استان انتخاب کرده و همه مسئولان همراه شده اند که کارها به نتیجه برسد و مجلس نیز آماده است در خدمت سازمان تبلیغات اسلامی باشد.
3029
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.