اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، دیدار 2 تیم فوتبال مس و آلومینیوم اراک عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهید باهنر کرمان دنبال شد و پس از 90 دقیقه سهم هر 2 تیم از این مسابقه تنها یک امتیاز شد.
تیم فوتبال مس کرمان با این تساوی 30 امتیازی و به رتبه چهارم جدول رده بندی جام آزادگان سقوط کرد.
دروازه بان آلومینیوم اراک در دقیقه 95 روی بهرام رشیدفرخی مرتکب پنالتی شد اما حمید کاظمی از مس کرمان نتوانست آن را به گل تبدیل کند.
علی یونسی در دقیقه 67 و مسعود پورمحمد در دقیقه 95 از تیم فوتبال آلومینیوم اراک با کارت زرد داور جریمه شدند.
شاگردان نادر دست نشان از ابتدای این دیدار آرمان شهدادنژاد، فرزاد حسینخانی، شروین بزرگ، علی مرزبان، مهرداد قنبری، احسان جودکی، امین جهان کهن، امیرحسین نادم، محمدوحید اسماعیل بیگی، بهرام رشید فرخی و عیسی پرتو بودند.
شاگردان فراز کمالوند نیز در این مسابقه با ترکیب مسعود پورمحمد، ابولفضل قربانی، وحید فارغ، رامتین سلیمان زاده، امید نظامی پور، ایمان باصفا، محمود قائدرحمتی، رضا معقولی، مجید عیدی، مهدی خلج و عیسی یونسی المشیری به میدان رفتند.
**پیروزی گل گهر سیرجان و آقایی در صدر جدول
تیم فوتبال گل گهر سیرجان نیز عصر امروز در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف نود ارومیه رفت و توانست با یک گل به برتری برسد.
تک گل سه امتیازی سیرجانی ها را در این مسابقه امین پورعلی در دقیقه 25 وارد دروازه حریف کرد.
با این پیروزی تیم فوتبال گل گهر سیرجان اختلاف خود را با سرخپوشان پاکدشت به 6 امتیاز رساند و با 39 امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال تثبیت کرد.
تیم فوتبال نود ارومیه نیز با 18 امتیاز در رتبه یازدهم قرار گرفت.
تیم فوتبال مس رفسنجان دیگر نماینده استان کرمان نیز عصر امروز در انزلی مهمان ملوان بود که با 2 گل شکست خورد و به مقام 13 جام آزادگان سقوط کرد و ملوان دوازدهم شد.
7420/ 5054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.