اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمدصادق بصیری روز یکشنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان افزود: پیگیری ها برای انعقاد تفاهم نامه هایی با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر بمنظور افزایش سهم نیروی انتظامی استان کرمان در راستای مقابله با مواد مخدر در دست انجام است.
وی بر شناسایی نقاط ضعف در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و ادامه داد: این کار نیاز به آمار دقیق دارد و نیازمند کار پیچیده علمی است و باید به مسائل زیربنایی بیشتر توجه شود.
بصیری خاطرنشان کرد: پیگیری می شود که تعرفه مراکز درمان اعتیاد اصلاح شود تا بیمه سلامت بتواند تمامی مراکز ترک اعتیاد را تحت پوشش قرار دهد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان نیز گفت : پیشگیری اولویت اول در عرصه مبارزه با مواد مخدر است و اولویت کوتاه مدت نیز جمع آوری و درمان این افراد است.
محمدرضا انارکی محمدی افزود: در حوزه فرهنگی و پیشگیری مبارزه با مواد مخدر تفاهم نامه های متعددی با آموزش و پرورش، علوم پزشکی، بنیاد شهید، کمیته امداد و جمعیت هلال احمر منعقد شده است.
وی با اشاره به اینکه در سال جاری 469 خودرو و یک ملک به ارزش 11 میلیارد و 600 میلیون تومان به صورت مزایده فروخته شده است، اظهارداشت: از ابتدای سال تاکنون یک هزار و 112 دستگاه خودرو نیز توقیف شده که از این تعداد 884 خودروی سبک و 155 دستگاه سنگین و 63 دستگاه موتورسیکلت بوده است.
وی خاطرنشان کرد: یکی از اولویت های ستاد ضربه زدن به بنیان های اقتصادی قاچاقچیان است زیرا این اقدام می تواند در مبارزه با موادمخدر بسیار اثرگذار باشد.
7440/ 5054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.