اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حمیدرضا رشیدی نژاد روز یکشنبه در دیدار رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی با وی ضمن اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی در تولید خبر پیشگام است و بیشتر اخبار تولیدی در این دانشگاه مطلوب و اثرگذار هستند، افزود : از ارتباط و هم اندیشی بیشتر با ایرنا استقبال می کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان ادامه داد: از گفتن واقعیت ها ناراحت نمی شویم اما از نقد و قضاوت غیر منصفانه برخی رسانه ها دل نگران خواهیم شد.
وی با بیان اینکه از رویکرد خبرگزاری جمهوری اسلامی در زمینه ارتباط بیش از پیش در انتشار اخبار استقبال می کنیم گفت: در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم و همه دستگاه های اجرایی در راستای انعکاس اخبار خدمات سال های گذشته بسبج شده اند.
رشیدی نژاد با تاکید بر اینکه نباید آمار غیر واقعی متتشر کرد افزود : با زیاده روی مخالف هستم و از غلو کردن در انتشار آمار و ارقام دوری می کنیم.
وی همچنین به فعالیت فضای مجازی اشاره کرد و اظهار داشت: شبکه های اجتماعی برد تبلیعاتی منفی بیشتری دارد لذا صداقت و انصاف باید در انتشار اخبار رعایت شود و نباید خدمات دستگاه ها را زیر سئوال برد.
رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کرمان در این دیدار با تاکید بر اینکه ایرنا رسانه نظام است و با رویکرد نشاط و امیدآفرینی در جامعه فعالیت می کند، گفت : اگر اطلاع رسانی در دستگاه های اجرایی بخصوص دانشگاهها به عنوان منابع ارزشمند تولید محتوا به خوبی انجام شود سلامتی و پویایی جامعه را رقم خواهد خورد.
بهنام احمدی با بیان اینکه انتشار اخبار صحیح اقدامات انجام شده در حوزه سلامت بر نشاط جامعه می افزاید ،به ارتباط نزدیک و مطلوب ایرنا با دانشگاه علوم پزشکی اشاره و تصریح کرد: اما لازم است ارتباط رسانه ها با دانشگاه ها بیشتر شود و به رویداد مداری مختصر نشود.
به گفته احمدی گرچه هر دانشگاه و استاد دانشگاهی خود به منزله یک رسانه آگاهی بخش عمل می کند ولی اگر منبع رسانه ها دانشگاه ها باشند اطلاعات علمی توام با تحلیل های دقیق رسانه ای به تصمیم گیری مسئولان در راستای تغییر فضای فکری جامعه کمک خواهد کرد.
رئیس اداره روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در این دیدار با تاکید بر اینکه انتشار اخبار از طریق رسانه ها به عنوان بازوی کمکی روابط عمومی ها نقش و مهمی در اعتماد سازی دارد افزود: در این حوزه نقش ایرنا بمنظور هم افزایی موثر است .
محمد ثمری با اشاره به اینکه همکاران ایرنایی روابط عمومی ها را همراهی می کنند گفت : بمنظور پویایی بیشتر دانشگاه از ارتباط با ایرنا استقبال می کنیم.
وی گفت : خدماتی که در لایه های مدیریتی دانشگاه رخ می دهد بمنظور تقویت سواد و دانش سلامت مردم با اطلاع رسانی سریع و بهنگام تامین می شود.
3029/ 5054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.