اخبار مرتبط

در مراسم تقدیر از خدمات فرهنگی و هنری محمدباقر قالیباف؛

حسین اسحاقی عصر پنجشنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی شهرستان جیرفت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اعتماد، همواره بزرگترین سرمایه ایرنا است و این سرمایه به راحتی بدست نیامده لذا در حفظ این اعتماد باید تلاش کرد.
وی اظهار داشت: ایرنا بازوی رسانه ای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در جنوب کرمان نیز نقش مهم خود را به خوبی ایفا کرده است.
اسحاقی با بیان اینکه ایرنا، خبرگزاری رسمی نظام است عنوان کرد: مردم برای اطمینان از صحت اخبار به این خبرگزاری مراجعه می کنند و این مساله بیانگر جایگاه مهم این مجموعه با سابقه خبری است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، صحت و سرعت انتشار اخبار را در دنیای امروز، مهم برشمرد و گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی به صورت کاملا تخصصی به تحلیل و بررسی رویدادهای مختلف می پردازد.
اسحاقی همچنین به ظرفیت های فرهنگی و هنری منطقه جنوب کرمان اشاره کرد و گفت: این ظرفیت ها باید از طریق رسانه ها بویژه ایرنا منتشر شود تا مردم دیگر نقاط، از وجود این ظرفیت ها مطلع شوند.
وی به برگزاری ششمین نمایشگاه استانی کتاب در جنوب کرمان اشاره کرد و گفت: انتظار می رود خبرگزاری جمهوری اسلامی، نقش مهمی در اطلاع رسانی اخبار این نمایشگاه ایفا کند.
3029/7450/7429
انتهای پیام

اخبار مرتبط

در مراسم تقدیر از خدمات فرهنگی و هنری محمدباقر قالیباف؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.